Wyszukiwanie zaawansowane »

pomysł na inwestowanie

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Emotikony są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: pomysł na inwestowanie

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez mamasitka » Pn paź 12, 2020 12:17 pm

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://monitori.pl

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez pumkaz » Pn paź 12, 2020 9:49 am

Każdy ma inne pomysły, ja inwestuje w kryptowalutę, a ktoś może np w nieruchomości, to zależy tylko od nas. Jeśli jednak postanowisz inwestować w kryptowalutę, to kup portfel sprzętowy ledger nano s https://www.ledgerwallet.com.pl/ z niego na pewno nikt Cię nie okradnie.

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez wieniek » Cz paź 08, 2020 7:46 pm

Na bitcoinach mozna dzisiaj sporo zarobić, ale i stracić jeśli nie masz narzedzi i pojęcia o takim inwestowaniu. Niezbędna jest koparka bitcoin allegro pomoże znaleźć, zapewne z https://koparka-kryptowalut.pl/ bo chyba to oni wioda prym w takich koparkach

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez KarolJeszczuk » Pn wrz 14, 2020 10:19 am

W sumie obecnie dużo ludzi inwestuje albo w złoto albo w kryptowaluty. Wydaje mi się, że to pierwsze jest trochę takim bezpieczniejszym rozwiązanie, prawda?

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez Martazosiedla » Pn wrz 14, 2020 8:27 am

hej a czy ktoś z was interesował się inwestowaniem w takie tematy jak ten https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad-produktow/miareczkowanie-karla-fischera/karl-fischer-kulometry/ głównie jest to badanie które może zmierzyć śladowe ilości wody nawet od 0.001 do 1%

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez Adamek.Mati » Wt wrz 08, 2020 11:20 am

Ja bym zaproponował inwestowanie w sztukę, chociaż trzeba się trochę znać. Ale zawsze można jakiegoś pośrednika znaleźć.
https://art-banking.pl

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez login... » Cz wrz 03, 2020 4:33 pm

Ja od roku inwestuję w złoto i jestem zadowolona z efektów. Mąż mi podsunął takie rozwiązanie. Sztabki złota kupuję w miarę swoich możliwości, raz mniejsze, raz większe - zawsze ze sprawdzonego źródła: https://mennicakapitalowa.pl/pol_m_Zloto-100.html

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez pukla123 » Pn sie 03, 2020 9:29 pm

teraz bardzo popularne jest inwestowanie w whisky Bo jest niezależne, nawet jak wystąpi kryzys gospodarczy. Zapotrzebowanie na beczki whisky stale rośnie, także jest to inwestycja opłacalna. Wiele osób jest zadowolonych z działań.

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez Sudetka » Pn sie 03, 2020 8:30 pm

Jeżeli nie wiecie w co warto zainwestować, to koniecznie zapoznajcie się z informacjami zawartymi na stronie viennalife. Myślę, że po tej lekturze zdecydowanie rozjaśni wam się, jak z sukcesem pomnożyć zainwestowaną gotówkę.

Re: pomysł na inwestowanie

Post przez pumkaz » Pt lip 31, 2020 8:28 am

Inwestycja na giełdzie stała się bardzo powszechna już jakiś czas temu, ja jednak dopiero teraz postanowiłem z tej opcji zarobku skorzystać. Kantor kryptowalut https://coincher.com/ ma spoko opcji, dzięki czemu mogę u nich bez problemu kupować bitcoin i wypłacać później zarobioną kwotę na konto bankowe.

Góra

Usuń ciasteczka | Strefa czasowa: UTC + 1