Wyszukiwanie zaawansowane »

Jakie badania?

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Jakie badania?

Postprzez Helenka1155 » Wt mar 19, 2019 12:56 pm

Morfologia rozszerzona również, badania ginekologiczne no i hormony. Do tego ja osobiście wyznaczałam sobie jeszcze dni płodne, robiłam to za pomocą komputera cyklu myway. Po 5 cyklach udało się zajść w ciążę. Komputer kupiłam w sklepie naturalna płodność.
Helenka1155

Postprzez marysiamaria14 » Wt mar 19, 2019 1:53 pm

martinka02, też uważam, że na forach nie warto szukać lekarza. Ale czasem rzeczywiście nie wiemy u kogo zapytać :( Ja np. kiedyś dowiedziałam się o Invikcie, InviMedzie na forach. A potem po prostu po wizycie wybrałam lekarza i tak wyszło, że zostałam w Invikcie.
marysiamaria14

Postprzez Helenka1155 » Cz mar 28, 2019 2:30 pm

Oprócz typowych badań kobiecych, warto również zrobić morfologię tę rozszerzoną również no i ja osobiście podczas starań o dziecko korzystałam z urządzeń, które wyznaczają i monitoruj dni płodne, wówczas używałam komputera cyklu myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego wyznaczał moje jajeczkowanie. Dziś używam go pomocniczo przy antykoncepcji mechanicznej.
Helenka1155

Postprzez mamutka » Śr kwi 10, 2019 8:48 am

Dbając o swoje zdrowie to trzeba robić różne badania. Nie można skupiać się jednych, bo nasz organizm to jest spora maszyna w której trzeba badać każdy element. Również jak się pojawią akcje np jak ta https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ to nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba się rejestrować i pobierać bon. Mamy zniżkę no i zrobią nam profesjonalne badania wraz z konsultacją
mamutka

Postprzez rewo13 » Śr kwi 10, 2019 10:09 am

Dbanie o swój organizm to absolutna podstawa. Żeby w razie czego móc zareagować szybko, należy przeprowadzać systematyczne badania zdrowotne krynica. Pozwoli to nam na uniknięcie wielu groźnych chorób. Jeśli zależy wam na bezstresowym odbyciu badań to skorzystajcie z pomocy https://www.gabinetprekursor.pl/ , można nawet umówić się na wizytę online.
rewo13

Postprzez Leila82 » Cz maja 09, 2019 12:07 pm

Zacznij śledzić sobie swoje cykle a dokładnie dni płodne, ja tak robiłam. Kupiłam sobie na stronie naturalnaplodnosc takie urządzenie, które na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego określał kiedy będę miała jajeczkowanie. Zaszłam w ciążę po 3 cyklach monitorowania.
Leila82

Poprzednia strona

Powrót do Staramy się o ciążę