Wyszukiwanie zaawansowane »

Seks po urodzeniu dziecka

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Re: Seks po urodzeniu dziecka

Postprzez Marzena32 » Pt mar 08, 2019 8:59 am

Ja miałam za mocno zszyte krocze i ból był niesamowity... lekarz polecił mi rozszerzacz pochwy Vagiwell i rozwiązało to moje problemy, wcześniej było wielki ałaaa :o
Marzena32

Postprzez jjusti18 » Pn mar 11, 2019 9:04 pm

Ja, akurat miałam cesarkę. Także mam inne doświadczenie w tych kwestiach... Jakoś po urodzeniu dziecka przez długi czas nie miałam ochoty na seks. Już myślałam, że coś ze mną jest nie tak... Po upływie pewnego czasu, jak mąż był w pracy znalazłam jednak ciekawy blog z pikanymi opowiadaniami http://twojpan.pl/ . Tak się nakręciłam, że jak mąż tylko wrócił z pracy, byłam już w samej koszuli nocnej i czekałam na niego. Także jestem zdania tego, że z biegiem czasu wszystko samo przychodzi. A czasami wystarczy odrobina jakiegoś dreszczyku, żeby na nowo pobudzić swoje zmysły ;).
jjusti18

Postprzez tonnyken » Śr mar 13, 2019 4:14 am

Staraj się, aby twój duch był spokojny, kiedy czujesz się normalnie. Nie bądź zbyt zdenerwowany
https://candycrushsoda.co
tonnyken

Postprzez Helenka1155 » Wt mar 19, 2019 12:37 pm

Ja po urodzeniu drugiego dziecka nie wróciłam do antykoncepcji hormonalnej i libido nie spadło, seks znowu jest super, zwłaszcza w dni płodne. Dziś stosuje naturalną antykoncepcje komputer cyklu myway, który wyznacza moje jajeczkowanie i wiem kiedy musimy się zabezpieczać mechanicznie, komputer kupiłam na stronie naturalna płodność
Helenka1155

Poprzednia strona

Powrót do Staramy się o ciążę