Wyszukiwanie zaawansowane »

Nietypowa sytuacja...

O przygotowaniu do ciąży - badaniach i staraniach

Nietypowa sytuacja...

Postprzez karina987 » N sty 01, 2017 3:46 pm

Staramy się z mężem o drugie dziecko. W pierwszą ciążę zaszłam d razu w pierwszym cyklu mimo nieregularnych miesiączek (cykle ok 50 dniowe). Pierwszy dzień ostatniej miesiączki po której zaczęły się starania była 26.11. Od ok 2 tyg odczuwam moim zdaniem objawy ciąży jak mdłości, ból w podbrzuszu podobny do miesiączkowego. Zrobiłam ponad tydzień temu 3 testy ciążowe, które wyszły negatywnie. Poszłam do ginekologa 29.12. Powiedział, że na USG ciężko będzie cokolwiek zobaczyć, mam przyjść 05.01, ale przedtem wykonać betaHCG. Badanie krwi też nie wykazało ciąży. Do dzisiaj nie mam miesiączki. Czy jest możliwe, że jestem jednak w ciąży, ale jest tak wczesna że nie została wykryta? Dzisiaj mija 8 dzień spóźnionej miesiączki które uregulowały się po pierwszej ciąży? Na początku grudnia byłam przeziębiona i mogła się w sumie owulacja opóźnić. Jak myślicie? Miałyście podobną sytuację?
W czwartek idę do lekarza, ciekawa jestem czy sytuacja się wyjaśni. Bo najgorsza jest ta niepewność.
karina987

Re: Nietypowa sytuacja...

Postprzez Leila82 » Cz maja 09, 2019 1:48 pm

Ja starałam się prawie pół roku, po 2 cyklach nieudanych zaczęłam monitorowanie dni płodnych za pomocą urządzenia komputer cyklu myway. Dziś jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. A komputer służy mi jako naturalna antykoncepcja. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Leila82

Top Quality Online Assignment Help Services | Hire for A + G

Postprzez david230 » So maja 18, 2019 8:53 am

Top Quality Online Assignment Help Services
Need Assignment Help?

GotoAssignmentHelp Services is one such Australian assignment help provider which provides a helping hand to all your academic related queries. Like online assignment help australia and matlab assignment help They have a lot of professional experts who are skillful in giving you guidance and providing you with cheap cheep assignment help services. You are free to contact their experts by visiting their website and get your pending presentations completed on the time. Given below are some of the steps that they follow while drafting your assignments. Many students see that experts are proficient in writing your assignments but no one wonders the reason behind it. However, students pursuing IT need to understand the concepts of Java because it holds down the concept of object oriented programming.
Obrazek
david230

Powrót do Staramy się o ciążę