Strona 1 z 2

Mięśniaki macicy

PostNapisane: Cz sty 16, 2014 11:03 pm
przez Papirus
Witam,
zakładam nowy wątek, bo nie znalazłam zbyt wiele wpisów na interesujący mnie temat.
Zdecydowaliśmy z mężem, ze będziemy sie starać o dziecko i niestety po dwóch mięs przykra niespodzianka. Zamiast ciazy stwierdzono torbiel, który po kilku tyg. okazal sie miesniakiem. Wielkość ok 3 cm. Dodatkowo endometrioza. I nie można mnie narazie poddać nawet laparoskopii (tsh 6,5- małe załamanie leczenia hashimoto).
Przyznam, ze mnie to dobilo. Czy któraś z Was może miała taki problem? Udało sie zajść w ciąże po takim zabiegu?
Dodam, ze mięśniak został stwierdzony, bo od dwóch miesięcy mam nieustannie bol brzucha:( wiec nie mogę z tym niczego nie zrobić.

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Pt wrz 05, 2014 1:43 pm
przez koral.89
Przerażająca historia... Już się zapala iskierka w sercu że to dziecko a okazuję się że coś takiego.. :(
Jak to się rozwijało?

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Śr gru 03, 2014 1:40 am
przez Barbarka
Powiem Ci, że dobrze że to teraz wyszło. przynajmniej się przeleczysz. Gorzej byłoby gdybyś zaszła w ciążę i wtedy coś złego by się zadziało.Hashimoto ma podobno bardzo dużo kobiet i to jest choroba utrudniająca zajście w ciążę. Mam kilka koleżanek z tą chorobą i większość ma już dzieci. Ty natomiast możesz mówić koleżankom, jak ważne są regularne badania ginekologiczne. Polecam pamięci artykuł na ten temat: http://zdrowik.pl/zdrowie/regularne-badania-ginekologiczne-podstawa-zdrowia.html

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Wt maja 24, 2016 9:39 am
przez miaa
Mam podobny problem, dostałam skierowanie na operację, na szczęście poszperałam trochę w Internecie i znalazłam informacje na temat bezinwazyjnej metody usuwania mięśniaków, zobaczcie http://www.nazdrowie.pl/news/hifu-najnowsza-metoda-leczenia-miesniakow. Koszty nie są małe, bo trzeba zapłacić około 7,500 zł, ale jeżeli dysponuje się takim budżetem to chyba najlepsze rozwiązanie - bez bólu, hospitalizacji, znieczulenia. Jest tu ktoś, kto zdecydował się na taki zabieg?

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Śr maja 25, 2016 7:08 am
przez WiolkaKlaman
Moja mama miała mięśniaki nie tylko na macicy ale i jajnikach itp. Byłam wtedy dużo młodsza i pamiętam jak mocno ją bolało po operacji, szkoda że wtedy nie było innych metod jak pełne otwarcie. I chyba każde pieniądze byłabym w stanie poświęcić żeby moja mama nie cierpiała.
Niestety mięśniaki są dziedziczne i też często muszę się badać :/

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Wt cze 07, 2016 6:11 pm
przez sylwia4012
Teraz możliwości rzeczywiście są większe, wydaje mi się, że z biegiem lat taki zabieg stanie się bardziej dostępny, także będą mogły z niego skorzystać także osoby, które nie mogą pozwolić sobie na wydatek rzędu 8000 zł.

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Śr gru 26, 2018 12:39 pm
przez szyszka87
Pewnie nie każdy będzie przekonany do takich rzeczy, ale podobno takie urządzenie jest skuteczne i może pomóc w usuwaniu torbieli, mięśniaków, cyst na jajnikach, poczytajcie sobie na jego temat https://truehealth.pl/produkty/dr-optim ... sowy-1-mhz . To generator elektro-magnetyczny, zawsze można się skonsultować z gabinetem futuramedica, oni specjalizują się w medycynie niekonwencjonalnej.

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Cz lut 14, 2019 7:25 am
przez agariogames
Thanks for sharing such a great information with us. Your Post is very unique and all information is reliable for new readers. Keep it up in future, thanks for sharing such a useful post return man

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Wt mar 19, 2019 1:04 pm
przez Helenka1155
Endometrioza to nie wyrok, moja przyjaciółka miała i urodziła dwójkę zdrowych dzieci. Zaczęła monitorować swoje cykle za pomocą komputera myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego określał dni płodne, po 7 cyklach udało się jej. Komputer pomagałam jej kupić na stronie naturalna płodność.

Re: Mięśniaki macicy

PostNapisane: Śr sie 14, 2019 5:30 am
przez ronn
Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative. I think there are many people like and visit it regularly, including me. light novel