Wyszukiwanie zaawansowane »

Ciąża po czterdziestce....

Tutaj możesz podzielić się z nami swoją radością związaną z tym, że jesteś w ciąży!

Re: Ciąża po czterdziestce....

Postprzez MartaSwitezianka » Cz lis 29, 2018 12:12 pm

Ja również znam kobiety, które rodziły w takim wieku - jeśli kobieta jest wtedy pod opieką dobrego lekarza to wszystko powinni być w porządku. Trzymam kciuki!
MartaSwitezianka

Postprzez stapka18 » Cz lis 29, 2018 1:06 pm

czy wasz ginekolog zalecił badania prenatalne w ciąży po 45 roku życia: https://multimed.pl/pakiety/profilaktyka-prenatalna/?
stapka18

Postprzez kimadlo1 » Cz gru 06, 2018 12:05 pm

stapka18 napisał(a):czy wasz ginekolog zalecił badania prenatalne w ciąży po 45 roku życia: https://multimed.pl/pakiety/profilaktyka-prenatalna/?

Oczywiście, że tak, w takim wieku takie badania powinny być obowiązkowe, tak samo już w ciąży od 30 roku życia.
kimadlo1

Postprzez Martazosiedla » Cz gru 06, 2018 2:31 pm

Myślę, że musisz znaleźć sobie dobrego ginekologa, to podstawa. Mogę z doświadczenia Ci polecić http://doktorginekolog.pl/ placówka mieści się w Gdańsku, pierwszy raz byłam potraktowana fajnie u ginekologa, lekarz mi wszystko tłumaczył, był cierpliwy i nawet dużo nie zapłaciłam. Ciężko w tych czasach znaleźć tak oddanego pacjentce specjalistę ;)
Martazosiedla

Postprzez kuchareczka » N sty 06, 2019 10:59 pm

W ciąży w takim wieku nie ma nic złego! Ba, podziwiam kobiety które właśnie jeszcze w tym wieku, czy nawet późniejszym, podejmują się kolejnej ciąży. Nie jest ważne ile lat ma Twoja mama, ważne by Cię kochała i wspierała. :) Tylko najlepiej trzeba chodzić na badania prenatalne. Ja mogę doradzić panią Rozmus-Warcholińską z Częstochowy. :)
kuchareczka

Postprzez maszatyn » Pt sty 18, 2019 3:22 pm

:idea:
maszatyn

Postprzez esensja3 » Wt mar 12, 2019 11:16 pm

podstawa to dobre witaminy, wiek w którym kobiety rodzą się bardzo przesunął, dużo koleżanek rodzi w okolicach 40 tki, ja niedługo dobijam do 40tki i w planach mam pociechę, na razie zgodnie z zaleceniami ginekologa biorę mamadha premium i jestem dobrej myśli, żadnych przeciwskazan nie mam od lekarza
esensja3

Postprzez Helenka1155 » Wt mar 19, 2019 1:19 pm

Moja przyjaciółka zaczęła starania w wieku 39 lat, wiem że miała troszkę problemów z zajściem w ciążę- jej pierwszą. Wiem również że pomagała sobie wyznaczać i monitorować owulację za pomocą komputera cyklu myway. Dziś mam dwójkę dzieci a komputer służy jej jako naturalna antykoncepcja plus prezerwatywa.
Helenka1155

Postprzez natkas » Wt mar 19, 2019 3:04 pm

Podziwiam bo ja bym się w tym wieku na ciąże nie zdecydowała, mam już dzieci i na razie więcej mieć nie zamierzam, poprosiłam swoją ginekolog i skuteczne tabletki antykoncepcyjne i wypisała mi vines, te niskodawkowe tabletki nowej generacji
natkas

Postprzez Achdrao » Pn kwi 01, 2019 11:21 am

W tej sprawie na pewno polecałabym się zgłosić do bardzo dobrego i doświadczonego ginekologa. Jesli jesteś z Warszawy to polecam Ci tą klinikę https://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ . Moim zdaniem pracują tu na prawdę świetni ginekolodzy, którzy na pewno będą w stanie odpowiednio się Tobą zająć!
Achdrao

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Radosne wieści