Wyszukiwanie zaawansowane »

Wizyta u ginekologa

Tutaj możesz podzielić się z nami swoją radością związaną z tym, że jesteś w ciąży!

Re: Wizyta u ginekologa

Postprzez malinkaaa89 » Wt sie 05, 2014 12:53 pm

Piękna chwila tak się dowiedzieć :). Pamiętam.... Musisz trzymać dietę jak już jesteś w ciąży. Dużo witaminy D musisz spożywać. Tu sobie śmiało możesz poczytać http://www.vitrumd3.pl/. Szczegółowe informacje, najlepsza stronka z takimi informacjami.
malinkaaa89

Postprzez OlaFiona » Cz wrz 25, 2014 12:29 pm

A ja od siebie dodam, że równie radosne jest "dowiedzenie się" o ciąży w trzecim miesiącu :) Oczywiście, byłam pewna swojego stanu wcześniej, ale nie było czasu, aby przejść się do ginekologa i "oficjalnie: to potwierdzić. Pamiętam, jak poszłam na wizytę do Alfa-Leku do mojej wieloletniej ginekolog, już z brzuszkiem lekko zaokrąglonym, z uśmiechem rozpromienionym i w niebiańskim nastroju, który towarzyszył mi tak naprawdę od dawna. Może uznacie, że to głupie, ale dla mnie takie potwierdzenie uzyskane od lekarza, nawet jak sama doskonale wiedziałam, że jestem w ciąży, też było bardzo przyjemnym i radosnym przeżyciem :)
OlaFiona

Postprzez MamiMloda » Cz paź 16, 2014 12:46 pm

Gdy tylko miałam podejrzenie ,że mogę być w ciąży poszłam od razu do lekarza..Ginekolog przekazał mi wesołą wiadomość! Potwierdził moje przypuszczenia...Jestem w ciąży:)Od tej pory sprawdzałam w wielu źródłach jak liczyć miesiące ciąży i jak wygląda ciąża tydzień po tygodniu, łącznie z poszczególnymi etapami rozwoju maluszka.Chcę być na bieżąco co się dzieje w brzuszku z moja dzidzią:)
MamiMloda

Postprzez NETSPYCIGNIEW88 » Śr cze 17, 2015 10:30 am

Do ginekologa najlepiej udać się w szóstym tygodniu ciąży. Więc u Ciebie to już blisko. Niech położna wyznaczy Ci wizytę około za tydzień będzie ok.
NETSPYCIGNIEW88

Postprzez luiza741 » N lut 12, 2017 10:08 pm

Ja nigdy nie lubiłam wizyt u ginekologa, to dla mnie stres ogromny. Szkoda że nie trafiłam na ten artykuł http://muvobit.net/pierwsza-wizyta-u-ginekologa/ gdy byłam nastolatką, może teraz nie byłoby tak źle.
A wy jak podchodzicie do wizyt u ginekologa? Stresujecie się czy chodzicie na luzie?
luiza741

Postprzez czikita » So lip 29, 2017 8:04 pm

Ja regularnie chodzę zrobić białostockie badania usg żeby mieć pewność że wszystko ok, takie opoźnienia okresu nie są bez powodu, radziłabym Ci też podskoczyć do lekarza, przecież chodzi o twoje zdrowie
czikita

Postprzez romalia » Pn sie 28, 2017 11:54 am

:mrgreen:
romalia

Postprzez patryk983 » Cz sie 31, 2017 12:20 pm

a kto nie był nigdy

Postprzez playskin » Śr kwi 04, 2018 10:14 am

w pewnym wieku chyba już każda kobieta była
https://www.knall.com.pl/b19,Rolety-rzy ... kompromisu
playskin

Postprzez Barbarka » Wt maja 15, 2018 11:42 pm

Dla mnie nie tylko jest ważne czy byłam do ginekologa, ale raczej czy jestem pod dobrą opieką ginekologa położnika. W Łodzi znalazłam lekarzy, którzy opiekują się dając ciężarnej poczucie bezpieczeństwa w https://multiclinic.pl/nasi-specjalisci/ginekologia-i-poloznictwo/
Barbarka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Radosne wieści