Wyszukiwanie zaawansowane »

Nareszcie :)

Tutaj możesz podzielić się z nami swoją radością związaną z tym, że jesteś w ciąży!

Nareszcie :)

Postprzez Adios66 » N maja 19, 2013 7:14 pm

Muszę się podzielić tą informacją z całym światem. W końcu z mężem nam się udało, po 2latach prób - bezskutecznych i powolnej utracie nadziei, udało się! W czwartek będąc u ginekologa moja lekarka przekazała mi cudne wieści. Nawet się tego nie spodziewałam. Owszem okres mi się spóźniał, ale to czasem się u mnie zdarza. Poszłam tylko na wizytę kontrolną, a tu proszę, jak mi powiedziała o bobasku, to straciłam mowę, a później popłakałam się ze szczęścia. A mąż jak usłyszał, co wyprawiał.
marma słodka niespodzianka.
Adios66

Re: Nareszcie :)

Postprzez iwonaidzik1988 » Pt maja 24, 2013 10:02 pm

Gratuluję :) Super niespodzianka :) JA dzisiejszą datę pewnie tez zapamiętam do końca życia właśnie dzis dowiedziałam się że jestem w ciąży 5 tydz.jesteśmy przeszczęśliwi :)czekamy na nasze maleństwo z niecierpliwością:)
iwonaidzik1988

Postprzez miluniia » Pt maja 31, 2013 6:46 am

Nam też się udało:) :D
miluniia

Postprzez Demianno » So cze 01, 2013 11:03 pm

Gratulacje wspaniałej nowiny :)
Poczytaj co to takiego są [url=http://www.kajman.com.pl/kamizelki.php]kamizelki taktyczne [/url]
Demianno

Postprzez Ksiemecz » Śr cze 12, 2013 11:40 pm

ekstra
Najlepsza [url=http://szkolazdrowia.pl/category/oferta/windsurfing-kite/lekcje-indywidualne/]szkoła windsurfingu[/url]
Ksiemecz

Postprzez Mickey » Pt cze 14, 2013 8:20 pm

ojoj, gratuluję :) oby maleństwo dobrze się chowało!
karty plastikowe do zabawy dla dzieci.
Mickey

Postprzez KasieK000 » Wt cze 18, 2013 5:53 pm

Nigdy nie można tracić nadziei:) Gratulacje!!
KasieK000

Postprzez Klaudyna » So cze 22, 2013 2:00 pm

Witam wszystkich

Na wstepie gratulacje przyszłym rodzicom;-)
Ja tez jestem w ciazy, dopiero 3 tydzien-chyba, na wizyte do lekarza dopiero sie umowie,,,,udalo nam sie za pierwszym razem staran-a zrobiłam tak jak powiedziala mi moja ginekolog, tzn,,od 10 dnia cyklu (przyjmujac, ze 1 dzien to dzien okresu) kochalismy sie z partnerem co drugi dzien,,,,czyli okolo 5 razy w dniach plodnych,,,,i udało sie;-)
moze to nie ma nic wspolnego, ale w maju widzialam jak bocian krazył nad moim domem,,,jeszcze sie zastanowilam czy mi cos podrzuci he he
ciesze sie,,,i trzymam kciuki za starajacych sie rodzicow;-)
Klaudyna

Postprzez Vitalijek » Śr cze 26, 2013 12:47 pm

Gratulacje Adios66 i oczywiście gratulacje Klaudyna. Może ten bocian to był znak. Oby lekarz potwierdził radosną nowinę. Może ja kiedyś też będę się mogła pochwalić radosną nowiną.
Vitalijek

Postprzez Klaudyna » Śr cze 26, 2013 5:43 pm

do Vitalijek

Nie dziekuje, zeby nie zapeszyc;-)
Ciaze mam juz potwierdzona przez badanie krwi BetaHCG 6 tydzien,,,,tak jak obliczyłam-za tydzien ide na wizyte do ginekologa.
Pociesze cie, ze ja tez bralam tabletki antykoncepcyjne az przez 12 lat,,,,,i mozna powiedziec ze nam sie udalo za pierwszym razem, mimo, ze ninąl juz rok od decyzji odstawienia tabletek....napisalam post w ktorym opisalam co mi polecila lekarka zeby zajsc w ciaze;-)
pewnie wam tez sie niedlugo uda;-)
Klaudyna

Następna strona

Powrót do Radosne wieści