Wyszukiwanie zaawansowane »

Pierwsze USG:) lekkie zaniepokojenie

1-13 tydzień

Pierwsze USG:) lekkie zaniepokojenie

Postprzez alexa1986 » Pt paź 23, 2015 1:45 pm

Witajcie przyszle Mamśki:):) Wg mojego USG jestem w 4 tyg i 7 dniu:) wg OM jestem w 6 i 3 dniu :) Na usg ( 4 tydzien 4 dzien) ukazal sie sliczny pecherzyk, pan doktor powiedzial ze moze byc to tak przesunięte jednak troszke sie zaniepokoilam ze nie widac kompletnie zarodka, czy ktoras z was tak miala?? :) Nastepna wizyte mam 3 listopada, mam nadzieje zobaczyc juz serducho:) Prosze o odpowiedzi :) Olka
alexa1986

Re: Pierwsze USG:) lekkie zaniepokojenie

Postprzez evita » Wt paź 27, 2015 2:54 pm

A co chcesz zobaczyć? Ja to nigdy nic nie widzę na USG ;)
evita

Postprzez malina88 » Śr paź 28, 2015 7:53 am

Hey :) Tak może być we wczesnej ciąży, nie od razu wszystko widać, głowa do góry:)
A na kiedy masz termin?
Ja dopiero czekam na pierwsze USG, w sobotę mam wizytę.

Obrazek
Mama Adrianki <3
ur. 28 maja 2014
Mama Wiktorka :*
ur. 27 czerwca 2016
malina88

Postprzez tetris » Cz gru 20, 2018 6:20 pm

Miałam podobnie niedawno na USG ale lekarz mówił żeby się tym nie martwić. Zastanawiałam się czy wszystko okej bo te poranne mdłości mnie wykańczają. To moja pierwsza ciąża więc trochę panikuję. Czytałam niedawno na https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/ o tym, co powinno się dziać w pierwszym trymestrze. Niby wszystko jest okej ale jak każda kobieta martwię się, chciałabym by dziecko rozwijało się dobrze i żebym już znała płeć. Z mężem nie możemy się doczekać aż dowiemy się, czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Chcemy wyremontować pokoik kolorystycznie dobrany pod płeć.
tetris

Postprzez roksen » N gru 23, 2018 12:56 am

To naturalne, że pierwsze USG bywa stresujące - z wielu powodów. Nie wiemy czego się spodziewać, dziecko jest jeszcze małe. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
[url]https://modea.pl/sklep[/url]
roksen

Postprzez kasienka84 » Śr sty 16, 2019 2:02 pm

Nie masz się czym niepokoić to bardzo przyjemne badanie. Moim ulubionym jest badanie usg. Warszawa ma dużo możliwości i możesz je zrobić w profesjonalnej klinice, która szanuje Twoje prawa i intymność. Zawsze robię usg w Krajmedzie. Bardzo polecam.
kasienka84

Postprzez mirariap » So sty 19, 2019 2:00 pm

:arrow:
mirariap

Postprzez Polya1982 » N lut 17, 2019 11:46 am

To całkowicie normalne, że w przypadku pierwszej ciąży wszystko nas stresuje i budzi zaniepokojenie. Ale trzeba po orostu słuchać lekarza i cierpliwie czekać na kolejne wizyty żeby dowiedzieć się więcej o stanie zdrowia i rozwoju dziecka. To co mogę polecić od siebie to po prostu dbanie o swoje zdrowie, dietę oraz samopoczucie. To co na pewno przyda się na początku każdej ciąży to złoty środek na poranne mdłości. W tym kierunku mogę polecić Imbifem - https://imbifem.pl/, czyli w pełni naturalne kropelki na bazie imbiru, które skutecznie pomagają pozbyć się mdłości. A jak wiadomo nadmierne wymioty mogą również nieść ze sobą zagrożenie w postaci odwodnienia.
Polya1982

Postprzez rinod » So maja 04, 2019 11:42 am

rinod

Postprzez felkowina » Pt sie 09, 2019 5:39 pm

Rzeczywiście przy pierwszej ciąży każda z nas się stresuje, bo nic nie ogarnia, tylko musi czytać wszystkie te podręczniki by wreszcie coś zrozumieć. ;D Ale za to w drugiej ciąży znamy już zagrożenia i wcale nie jest łatwiej niestety. Ale dlatego własnie wykonuje się różne badania prenatalne. :) Także i ja je robiłam u doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. :)
felkowina

Następna strona

Powrót do I trymestr ciąży