Wyszukiwanie zaawansowane »

Badania prenatalne

1-13 tydzień

Badania prenatalne

Postprzez felkowina » Pn sty 06, 2020 12:42 pm

Cześć wam. :) Powiedzcie mi jak duża część z was robiła badania prenatalne? :) I czy tylko jeden raz czy w kolejnych tygodniach także? Ja wykonałam wszystkie badania, pomimo tego że lekarz wcale mi ich nie zalecał. Ja sama dla siebie wolałam wiedzieć czy na pewno wszystko jest dobrze, dzięki czemu mniej się stresowałam. Badania robiłam u doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. Nawet chyba lepiej trafić nie mogłam. ;) Wszystko poszło dobrze, a ja urodziłam cudowną córeczkę. :)
felkowina

Re: Badania prenatalne

Postprzez evita » Wt sty 07, 2020 8:55 am

Większość kobiet robi teraz badania prenatalne.
evita

Postprzez Rosegal » N sty 12, 2020 6:07 pm

Świadomość kobiet rośnie. Coraz więcej robi badania w ciąży. To tylko dobrze o nich świadczy. Pozwala to rodzicom dziecka przygotować się do natychmiastowego wdrożenia specjalistycznej opieki medycznej po jego urodzeniu w razie wykrycia choroby podczas badań prenatalnych. W Toruniu w Citomed https://www.citomed.pl/ można je wykonać.
Rosegal

Postprzez Bolek667 » Pn sty 13, 2020 1:49 pm

A możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza? Nie wiem gdzie szukać specjalistów.
___
eyal nachum bruc bond
Bolek667

Postprzez brzuchatka2000 » N sty 26, 2020 2:59 pm

Ja badania prenatalne wykonywałam tutaj http://serafinclinic.pl/badania-diagnostyka-prenatalna/ . Na stronie znaleźć można także wiele ważnych informacji na ten temat. Moim zdaniem wykonywanie takich badań to konieczność. Mnie bardzo zależało na tym, żeby sprawdzać czy moje dziecko rozwija się prawidłowo i czy wszystko jest w porządku. Co prawda nie miałam wskazań od lekarza do wykonania takiej diagnostyki, jednak zrobiłam ją na własną rękę i uważam, że to była bardzo dobra decyzja.
brzuchatka2000

Postprzez mixturka » Wt lut 18, 2020 7:04 am

Badania prenatalne mają na celu monitorowanie przebiegu ciąży. Dzięki nim można odkryć wcześniej wszelkie nieprawidłowości i zacząć działać. O tym kiedy i dlaczego warto je wykonać, przeczytasz tutaj. Dowiedz się, ile płynie z nich korzyści i jak możesz w ten sposób pomóc sobie oraz dziecku.
mixturka

Postprzez JaneDarling » Cz lut 20, 2020 4:50 pm

Badania prenatalne to jest cudowna sprawa! Trzeba je robić tak często, jak się da!

Powrót do I trymestr ciąży