Strona 1 z 1

Jak dbać o dietę w tym okresie?

PostNapisane: Cz lis 12, 2020 10:30 am
przez krysia1844
Jakie macie podejście do odżywiania w 1 trymestrze ciąży? Co mówił Wam na ten temat lekarz? :)

Re: Jak dbać o dietę w tym okresie?

PostNapisane: Wt sty 05, 2021 9:22 pm
przez DietetykOla
Dieta w ciąży jest bardzo ważnym elementem zdrowego stylu życia. Lekarze mówią trochę na ten temat, ale często za mało i podając przestarzałe informacje np. często pada mit, że nie można pić kawy czy też można jeść wszystko na co mamy ochotę. Jestem dietetykiem i cieszę się, że mogę pomagać mamom (zwłaszcza w pierwszej ciąży) uporządkować ich dietę. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty konsultacji online https://jeszfresh.pl/dietetyk/ciaza Na koniec dodam tylko, że już w ciąży zaczynamy programować zdrowie i przyszłe nawyki żywieniowe naszego dziecka :)

Re: Jak dbać o dietę w tym okresie?

PostNapisane: Pt sty 08, 2021 12:26 pm
przez evee
Zgadzam się z Wami, zdrowe odżywianie w ciąży to bardzo ważna kwestia tym bardziej jeśli pojawiają się jakieś problemy. U mnie ze względu na to, ze na początku bardzo męczyły mnie nudności, pojawiła się anemia, którą na szczęście szybko udało mi się zniwelować zbilansowaną dietą i suplementami zaleconymi przez ginekologa.

Re: Jak dbać o dietę w tym okresie?

PostNapisane: Wt sty 12, 2021 10:07 am
przez xantarvasna
I get the first pregnancy and my husband is so happy. But we do lots of work to make a baby and it is crucial to do proper intercourse for the baby. So I share my personal Antarvasna Story or erotica story of making the baby and get pregnant. So if you are interested then read it.

Re: Jak dbać o dietę w tym okresie?

PostNapisane: Pn sty 18, 2021 5:07 pm
przez mlodamama12
Moja pierwsza ciąża była dla mnie bardzo stresująca, ponieważ nie mogłam liczyć na pomoc nikogo z bliskich. Starałam się zdrowo odzywiać i w miarę dużo ruszać, jednak stres związany z porodem był bardzo duży. Zaczęłam uczęszczać na terapię do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i lekarz bardzo pomógł mi uporać się z moimi lękami.

Re: Jak dbać o dietę w tym okresie?

PostNapisane: Śr sty 27, 2021 12:28 pm
przez motylek88
A wiecie, że aż 20% par w wieku prokreacyjnym ma trudności z poczęciem dziecka. Jednym z czynników może być brak odpowiedniej diety. Warto poczytać sobie porady https://dietly.pl/blog/dieta-plodnosci , jak przygotować się do ciąży. Jaką dietę zastosować na płodność.