Wyszukiwanie zaawansowane »

Kobiece "fochy" czy koniec uczucia???

1-13 tydzień

Kobiece "fochy" czy koniec uczucia???

Postprzez MMMJ » Śr paź 20, 2010 9:22 pm

Szukam porady, pomocy. Zakochaliśmy się w sobie i po trzech miesiącach znajomości moja Partnerka zaszła w ciążę. Jak się o tym dowiedzieliśmy byliśmy szczęśliwi i nawet nie było rozmów czy i dlaczego powinniśmy być ze sobą. Po prostu się kochamy i będziemy mieć dziecko. Niestety kolejne tygodnie przywiały "czarne chmury". Moja Partnerka dostała humorków, jest dość złośliwa, doprowadza mnie do łez choć wie że mam/miałem problemy psychiczne. W grudniu rozstałem się z żoną, rozwiedliśmy się i przeżyłem załamanie nerwowe. Wyszedłem z tego ale od mojej Partnerki oczekiwałem, że będzie dla mnie czuła i będzie mnie zapewniać o swojej miłości. Niestety po załamaniu potrzebuję tego częściej :-( Jak dowiedziałem się o ciąży bardzo się ucieszyłem - to moje marzenie. Byłem bardzo opiekuńczy, troskliwy i chciałem towarzyszyć i przebywać jak najwięcej czasu z moją Partnerką. Byłem też nieporadny - zadawałem różne pytania, na które moja Partnerka reagowała irytacją bo uważa że powinienem to wiedzieć :-( Potem zaczęła traktować mnie chłodno, ograniczać kontakt... Przestałem słyszeć słowo Kocham. Próbowałem z Nią o tym rozmawiać co pogarszało nasze relacje. Moja Partnerka uważa że brak mi cierpliwości, że powinienem tolerować całe Jej zachowanie bo jest w ciąży!!! Zupełnie przestała liczyć z moimi uczuciami. Jeszcze nie mieszkamy razem (kończę remont) więc jesteśmy zdani na spotkania i kontakt telefoniczny. Moja Partnerka poprosiła abyśmy się przez jakiś czas nie spotykali bo musimy "odsapnąć". Co gorsza jak ja nie zadzwonię to ona tego nie zrobi :-( Wierzę, że wszystko jeszcze będzie dobrze, wierzę że moja Partnerka mnie kocha. Nie mogę się jej o to zapytać bo się zezłości i zarzuci mi że drążę tematy/problemy. Co robić chcę mieć pewność że jestem kochany??? Czy kobiety w ciąży mają takie okresy że odtrącają partnera i nie okazują mu odrobimy uczucia i słowa Kocham??? Proszę Was Panie jak mam dotrzeć do moje kochanej Partnerki???
MMMJ

Re: Kobiece "fochy" czy koniec uczucia???

Postprzez monika » Wt lis 02, 2010 8:45 pm

Ciężko stwierdzić czy kobiety miewają tak, bo ja mimo kliku ciąż chyba aż tak nie gnębiłam swojego męża.
A co dla Ciebie cenne i ważne to iż pytasz się choćby nas o zdanie, że szukasz porady, bo zależy Ci na niej.
Może warto gdy zamieszkacie razem otoczyć ją opieką ale nie narzucać się. Można liczyć iż wraz z kolejnymi etapami ciąży gdy skończy się huśtawka nastrojów ona zacznie mocno cieszyć się swoim stanem, zacznie wić gniazdo i będziesz jej mocno potrzebny.
Nie warto może czekać czy ona odezwie się pierwsza, ale co jakiś czas jednak zagadać, zapytać jak się czuje.
Nie narzucaj jednak się, nie wypytuj się bo jak widać to jej czasem przeszkadza.
Mam nadzieję, że jakoś się uda przetrwać ciężkie chwile i wkrótce ciąża mocniej połączy niż rozdzieli i będziecie mogli sie razem tym cieszyć.
Mama prawie 8 letniego Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monika

Postprzez Bellona » Śr paź 16, 2019 7:30 am

Robienie sobie przerwy bardzo często jest po prostu lagodniejsza wersja na "konczymy ten zwiazek", przynajmniej ja tak uwazam :P
Bellona

Postprzez RitaCardinale » Śr paź 16, 2019 3:05 pm

Cóż. Co poradzić. Kobieta zmienną jest.

Postprzez JadwigaCassiano » Pt paź 25, 2019 11:51 am

Miłość przychodzi i odchodzi. Jeść chce się zawsze!

Postprzez MilenaRossi » Wt lis 05, 2019 12:38 pm

Moim zdaniem to są kobiece fochy! Co do tego nie ma wątpliwości!
_____________________-
http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl
MilenaRossi

Powrót do I trymestr ciąży