Wyszukiwanie zaawansowane »

praca w ciąży

1-13 tydzień

Re: praca w ciąży

Postprzez Muzonka » Pn wrz 14, 2015 10:26 pm

Ja też nie czułam się dobrze w ciąży, ale szef pozwolić mi pracować w domu. Firma działa w chmurze https://www.oktawave.com/pl/ więc i ja mogłam tak pracować.
Muzonka

Postprzez Nathalie » Wt wrz 15, 2015 11:03 pm

Ciąża to nie choroba (no zazwyczaj) więc myślę, że można w niej spokojnie pracować. Sama znam osoby, które pracowały do końca i miały bardzo dobre wyniki i nie skarżyły się w żaden sposób na swoją prace, a czuły się dzięki temu jeszcze lepiej. Nie wiem po co siedzieć w domu w ciąży - chyba tylko, żeby sobie pospać!
Mężczyzn możesz analizować, kobiety tylko podziwiać. | http://prestigeclinic.pl/uslugi/liposukcja-podbrodka/
Nathalie

Postprzez Gudrun » So wrz 19, 2015 1:37 pm

Zgadzam się, że ciąża to nie choroba. Wszystko jednak zależy od kilku czynników:
1. Rodzaj pracy.
2. Warunki pracy.
3. Samopoczucie.

Są kobiety, które mimo szczerych chęci pracy w ciąży , nie mogą pracować. Ja mam pracę, gdzie dużo chodzę i często jeżdżę samochodem i już kilka razy miałam zawroty głowy (o mdłościach nie wspomnę)- musiałam się zatrzymać i odczekać. Ponadto mam kontakt z różnymi ludźmi- z palaczami, z właścicielami kotów, z "elementem" (groźby). Na razie jeszcze "pracuję"(um. zlecenie), ale za kilka tygodni na pewno udam się na zwolnienie (tak, mogę, gdyż opłacam sobie składki chorobowe), bo nie będę ryzykować utraty mojego pierwszego upragnionego dziecka. Niestety nie mam możliwości zmiany stanowiska, ani też pracy w domu, zatem dla mnie wybór jest tylko jeden.

I żeby była jasność- ja także zawsze uważałam, uważam i uważać będę, że ciąża to nie choroba i jeśli tylko można, to powinno się pracować. Problem w tym właśnie, że nie zawsze można...
Gudrun

Postprzez lilka91 » Wt wrz 29, 2015 4:36 am

Ja pracowałam w ciąży najdłużej jak się dało. Nie miałam żadnych problemów zdrowotnych poza nietrzymaniem moczu. Na szczęście wystarczyło kupić podpaski na nietrzymanie moczu i jakoś dało się pracować. Nie mogłam sobie pozwolić na l4 od początku ciąży a nie chciałam tez zabierać pracy do domu.
lilka91

Postprzez Specyalistka » Wt wrz 29, 2015 6:14 pm

Na zwolnienie poszłam dopiero w 6 miesiącu ciąży, bo brzuch uniemożliwiał mi siedzenie za biurkiem i swobodne przemieszczanie się w biurze.
Specyalistka

Postprzez MartaSwitezianka » Pt paź 02, 2015 8:53 am

niby ciąża to nie choroba ale są tacy pracodawcy u których jest przymus przechodzenia na l4
MartaSwitezianka

Postprzez Monika63 » Pn paź 05, 2015 9:02 am

Najważniejsze to znac swoje prawa jesli o prace chodzi. Wiedzieć ile wolnego, z jakiego tytułu można miec to równie ważne ;) Ja ciągle w tym sie gubiłam aż znalazłam to http://www.cedoz.pl/index.php/baza-wiedzy/aktualnosci Sporo ciekawych informacji można znaleźć :)
Monika63

Postprzez Klaudyna100 » Wt lis 03, 2015 9:13 am

Moja ciąża była zagrożona i prawie całą ciaże przeleżałam w łożku. Po miesiącu leżenia, czytania książek i oglądania filmów stwierdziłam, że założę bloga o aranżacji wnętrz, bo zawsze o tym marzyłam i nigdy wcześniej nie miałam na to czasu. Blog bardzo szybko zyskał ogromną ilość fanów, bo bardzo często pojawiały się na nim nowe teksty i dbałam także o jego reklamę. Po jakimś czasie postanowiłam zacząć na nim zarabiać i zaczęłam szukać programów partnerskich. Bardzo fajną ofertę znalazłam na stronie http://www.salesmedia.pl/programy_partnerskie. Zdecydowałam się na 3 programy partnerskie i po 2 miesiącach zaczęłam zarabiać. Teraz moje zarobki z programów partnerskich są tak duże, że nie muszę pracować na etacie. Polecam założenie bloga i zarabianie na nim każdej przyszłej mamie.
Klaudyna100

Postprzez felkowina » So kwi 29, 2017 9:47 am

Najlepsza będzie praca zdalna. Znajdziesz takie zajęcie, myślę, że bez problemu. Na http://zdolnizdalnie.pl/14-zawodow-ktore-sa-idealne-do-pracy-zdalnej/ możesz sobie przeczytać, jakie teraz zawody są top w pracy zdalnej. Kombinuj, a na pewno coś wymyślisz:)
felkowina

Postprzez playskin » Pn lis 13, 2017 12:52 pm

super jest móc pracować do dnia porodu i się tak dobrze czuć. Najgorzej 9 miesięcy w domu przesiedzieć

additional resources
playskin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do I trymestr ciąży