Wyszukiwanie zaawansowane »

Witaminy, jakie?

14-27 tydzień

Re: Witaminy, jakie?

Postprzez lobelia » Pn lip 22, 2019 10:41 pm

O ile się nie mylę, to w niektórych przypadkach duże znaczenie ma też forma kwasu foliowego, bo niektóre z nas nie przyswajają do wcale lub w niewielkich ilościach. Wpływa na to mutacja jakiegoś genu. Lepiej więc chyba łykać taki w 100% aktywny kwas foliowy, np. Naturell folian.
lobelia

Postprzez Jelonka » Śr lip 24, 2019 9:18 pm

lobelia napisał(a):O ile się nie mylę, to w niektórych przypadkach duże znaczenie ma też forma kwasu foliowego, bo niektóre z nas nie przyswajają do wcale lub w niewielkich ilościach. Wpływa na to mutacja jakiegoś genu. Lepiej więc chyba łykać taki w 100% aktywny kwas foliowy, np. Naturell folian.

Ja też miałam takowy a do tego omega3. Tak mi polecono i tak brałam. Dlaczego ten - Folian bo aktywna forma kwasu foliowego biorównoważna z folianem występującym naturalnie w pożywieniu i nie wymaga przetwarzania. Omega3 - bo by zapewnić wyjątkową jakość, cały proces produkcji oleju trwa tylko 36 godzin. W kapsułkach znajduje się jedynie olej, bez dodatkowych substancji wypełniających i ulepszaczy
Jelonka

Postprzez Elena » Pt lip 26, 2019 7:56 am

Bardzo ciekawe informacje o tych omega3. Skąd je wzięłaś? :)
Elena

Postprzez Martazosiedla » Pn lip 29, 2019 12:22 pm

Zalezy mi na znalezieniu odpowiednich witamin,ktore pomoga mi zachowac piekny i zdrowy wyglad. Przede wszystkim zalezy mi na czyms na wlosy,poniewaz latem bardzo mi sie przesuszaja i nie wyglada to korzystanie. Jakie ziolka na wspomaganie odzywienia i porostu byscie polecily https://www.izielnik.pl/? Bede wdzieczna za opinie.
Martazosiedla

Postprzez MariaZawadzka » Pn lip 29, 2019 12:28 pm

Ja najbardziej lubię witaminę D3. Ona działa na wszystko bardzo dobrze. Od serca, po mózg.

Postprzez ludviga » Pn lip 29, 2019 1:25 pm

Ja po badaniach miałam wiele zapotrzebowań, wynikło to raczej z ciężkiego okresu i dużego stresu. W aptece internetowej kupiłam najpotrzebniejsze witaminy, takie jak chlorek potasu - https://www.aptekagemini.pl/group/chlorek-potasu i jak najbardziej mogę polecić. Wszystko w internecie jest tańsze, a do tego jest większy wybór w tych aptekach ;) Pozdrawiam!
ludviga

Postprzez olinek01 » Wt sie 06, 2019 10:03 am

Przede wszystkim kwas foliowy. W ciąży ważne też, żeby zadbać o odpowiedni poziom żelaza w organizmie. Bagatelizowanie niedoborów żelaza może bowiem prowadzić do wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Suplementacja żelaza jest ważna nie tylko w ciąży, ale także podczas diet wegetariańskich, wegańskich i wszystkich innych, ponieważ nawet żelazo zawarte w pożywieniu nie jest w pełni przyswajalne i nie zdoła zapewnić odpowiedniego dziennego zapotrzebowania. Także myślę, że warto zacząć od tego. :)
olinek01

Postprzez Kamila75 » So sie 17, 2019 11:18 am

Przed ciążą to tak jak dziewczyny piszą ,warto suplementować żelazo, ale i witaminy z grupy B, z naciskiem na kwas foliowy, konieczny dla odpowiedniego rozwoju dziecka. Myślę nawet, że jego nadwyżka nie zaszkodzi. W sklepie https://musclepump.pl/ znajdziesz na przykład suplementy od marki Swanson, która jest jedną z najlepszych. Powinnaś się nią zainteresować. A w Musclepump masz nawet punkty lojalnościowe, jakby co.
Kamila75

Postprzez mamasitka » So sie 17, 2019 5:26 pm

Ostatnio czytałem artykuł o tym i wszystko się zgadza https://kamagrasklep.com
mamasitka

Postprzez GloriousPhan » So sie 17, 2019 10:17 pm

Jakieś fajne zestawy witamin?
W rozsądnej cenie 8-)
GloriousPhan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do II trymestr ciąży