Wyszukiwanie zaawansowane »

Witaminy, jakie?

14-27 tydzień

Re: Witaminy, jakie?

Postprzez Shine » Pn wrz 23, 2019 11:37 am

Myślę, że suplementy pomagają w odchudzaniu ale także bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Te dwa czynniki pomagają skutecznie schudnąć. Jeśli szukasz sprawdzonych suplementów na odchudzanie to zerknij na stronę sklepu Activlab http://www.activlab.pl/pl/n/list . Tu znajdziesz dobre i bezpieczne suplementy pomagające w walce z nadmiernymi kilogramami.
Shine

Postprzez lobelia » Wt wrz 24, 2019 10:25 pm

KateKato napisał(a):Najlepiej zdrowo sie odżywiac niz łykać chemie

Nie wszystko w diecie da się dostarczyć, to raz. A dwa, zeby np. dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość kwasów omega musiałabyś zjeść codziennie np. 2 kg śledzi. Uważasz, że to wykonalne? Może z zachciankami ciążowymi, ale to i tak tylko chwilowe ;) Dlatego takie składniki, jak np. kwasy omega trzeba suplementować. Można brać np. naturell omega, nie czuć ich rybą.
lobelia

Postprzez lukrowa » Wt wrz 24, 2019 10:27 pm

dla mnie same foliany to jednak za malo i nawet polskie towarzystwo ginekologiczne wspomina o tym że należy także dha, witaminę d3, magnez, jod i oczywiście kws foliowy brać it o wcale nie w małych porcjach, mój ginekolog mi zalecil branie mamadha premium i tych witamn się trzymalam aż do skończenia karmienia piersią
lukrowa

Postprzez Martazosiedla » Cz wrz 26, 2019 11:01 am

Rodzaj witamin zależy od płci, aktualnego stanu zdrowia, ewentualnie niedoborów stwierdzonych badaniami. Wiadomo, że kobieta w ciąży potrzebuje innych składników, niż fizycznie pracujący mężczyzna. Warto jednak zadbać o swoja połówkę i jemu również kupić witaminki, np. takie https://www.izielnik.pl/solgar-male-mul ... i-60-sztuk . W sam raz będzie w pełni sił, kiedy na świat przyjdzie nowy członek rodziny :D
Martazosiedla

Postprzez buteleczka » Pn wrz 30, 2019 8:45 pm

Zanim zacznie się przyjmować cokolwiek trzeba o tym poczytać dlatego przesyłam wam fajny artykuł o przyjmowaniu witamin https://visolvit.pl/blog/biotyna-kto-po ... tamine-b7/ który możne sie wam przydać
buteleczka

Postprzez JuliaRed8000 » Wt paź 01, 2019 8:05 am

Ja tam polecam witaminowe centrum. Są one drogie, ale bardzo dobre.

Postprzez MartaVega » Wt paź 08, 2019 3:16 pm

Ja polecam Witaminowe Centrum. Daje ono bardzo dobre efekty. Warto o tym pomyśleć.

Postprzez Guziczek » Śr paź 09, 2019 2:29 pm

Wiele przecież zależy od tego jakie mamy braki w dostarczaniu witaminy. Według mnie teraz w okresie jesiennym, warto zadbać o stosowanie witaminy D https://www.sklepzycia.pl/witamina-d . jest ona bardzo wazna dla naszego organizmu a jesienią niestety o nią ciężko.
Guziczek

Postprzez MilenaRossi » Pt paź 11, 2019 12:26 pm

Rzeczywiście witamina d3 jest rzeczą bardzo ważną. Ja ją po prostu uwielbiam. Dzięki niej moje mięśnie się wzmacniają.

Postprzez MartaVega » Wt paź 15, 2019 1:08 pm

Ja najbardziej lubię witaminę D3. To jest po prostu najlepsza witamina na świecie!
___________________________-
Prace licencjackie - cena
MartaVega

Poprzednia strona

Powrót do II trymestr ciąży