Wyszukiwanie zaawansowane »

Szkoła rodzenia warto ?

14-27 tydzień

Re: Szkoła rodzenia warto ?

Postprzez grzesia12 » N sty 27, 2019 10:01 pm

Jeśli ktoś poszukuję szkoły rodzenia w swojej okolicy, warto sprawdzić i poszukać tutaj https://adconnect.pl/szkoly-rodzenia.
grzesia12

Postprzez p.Bovary » Cz mar 21, 2019 1:02 pm

Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać, jeśli oczekujemy pierwszego dziecka to szkoła rodzenia jest bardzo dobrym pomysłem.
p.Bovary

Postprzez malinkka86 » Cz kwi 04, 2019 1:43 pm

Według mnie warto chodzić na takie zajęcia, zawsze człowiek dowie się wielu ciekawych rzeczy. Niby takie same wiadomości znajdziesz w poradnikach czy też w książkach to jednak bezpośredni przekaz lepiej dociera. Poza tym kwestia pytań, pytasz o co chcesz i otrzymujesz odpowiedź. Polecam.
malinkka86

Postprzez mamaleny » Pt cze 28, 2019 8:47 pm

Oczywiście, że warto na takich zajęciach można dowiedzieć się mnóstwo ciekawych i potrzebnych rzeczy . Jednak warto troszkę poszukać i znaleźć najlepszą szkołę rodzenia wg mnie szkoła szkole nie równa, a wiem coś na ten temat gdyż byłam już w kilku. Jeśli już pisze ten post to polecam moją najlepszą szkoła rodzenia Wołomin. Posiada kadrę najlepszych specjalistów z dziedziny ginekologiczno-połozniczej zajęcia prowadzone są tutaj na bardzo wysokim poziomie, a każdy jest traktowany indywidualnie. szkoła rodzenia Wołomin to miejsce przyjazne zarówno dla mam jak i dla ojców niezależnie czy jesteś z partnerem czy też bez zawsze będziesz traktowana tak samo. W tej szkole byłam 2 razy pierwszy raz sama z partnerem, a drugi raz z siostrą która niestety dziecko będzie wychowywała samodzielnie mimo to szkoła rodzenia Wołomin zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie.
mamaleny

Postprzez MariaZawadzka » Pn lip 29, 2019 12:30 pm

Moim zdaniem warto. Co, do tego nie ma żadnych wątpliwości. Oczywiście nie każdego stać na taką fanaberię.

Postprzez wigabis » Pn wrz 30, 2019 2:28 pm

Ja chyba sie zdecyduję, dla pewności.
wigabis

Postprzez MilenaRossi » Pn paź 14, 2019 10:52 am

Moim zdaniem warto. Komfort porodu to jest rzecz bardzo ważna. Co do tego nie mam wątpliwości!

Poprzednia strona

Powrót do II trymestr ciąży