Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek- jakie elementy są istotne?

14-27 tydzień

Wózek- jakie elementy są istotne?

Postprzez weronka » Pt maja 26, 2017 11:46 am

Moje pytanie dotyczy tego, na jakie elementy wózka zwracać uwagę w trakcie poszukiwań? Mam gdzieś tam zarys modelu, który mi się podoba ale chciałabym mieć też szansę przejrzeć go pod kątem właśnie tego co w wózku na prawdę ważne i chętnie poznam Wasze rady
weronka

Re: Wózek- jakie elementy są istotne?

Postprzez LadyCe » Pt maja 26, 2017 12:33 pm

Ważne, żeby był lekki, a zarazem stabilny. Nie za duży, unikniesz stresu związanego z wąskimi przejściami.
sprzedam pawilon usługowy gdańsk: http://www.pawilon-handlowy-gdansk.eu/
LadyCe

Postprzez weronka » Pt maja 26, 2017 1:02 pm

A lekki to znaczy jaki? W sensie do jakiej wagi wydaje się sensownie wózek zakupić? No i na te rozmiary też na pewno zwrócę uwagę, chociaż u mnie jakoś z tymi przejściami nie ma większego problemu
weronka

Postprzez KamiBaronowa » Pn maja 29, 2017 3:31 pm

no wiesz co najlżejsze spacerówki to potrafią koło 5 kg ważyć, wózek tak standardowo koło 15 waży a tak to potrafią być i koło 30 kg wózki potrafią ważyć, takie szczególnie na retro niektóre robione widziałam z taką wagą i to wiadomo że już przesada spora, też trzeba wiedzieć, że wielofunkcyjny wózek zawsze będzie trochę cięższy no ale coś za coś
KamiBaronowa

Postprzez weronka » Wt maja 30, 2017 8:42 am

no sama spacerówka na początek to mi się raczej nie przyda, ja właśnie taki dwa w jednym najlepiej chciałam żeby była i ta gondola i spacerówka chyba bo po co mam potem kolejny wózek kupować
weronka

Postprzez ewelka » Wt maja 30, 2017 8:47 am

patrz też na koła na pewno, mogą być pompowane- fajne jeżeli chodzi o amortyzację, no ale mogą się przebić, nie jakoś super często ale zdarza się, a piankowe i lżejsze i nie do przebicia ale amortyzacja już gorsza, więc to kwestia jakiegoś wyboru zawsze, no i niezależnie jaki materiał to koniecznie zwrotne muszą być
ewelka

Postprzez KamiBaronowa » Wt maja 30, 2017 9:15 am

co do kół są jeszcze żelowe jak coś- amortyzacja jak w tych pompowanych no a nie ma zagrożenia że się przebiją więc bardzo fajne to jest rozwiązanie, no i plastikowe jeszcze- ale tych się trzeba wystrzegać
KamiBaronowa

Postprzez weronka » Wt maja 30, 2017 9:18 am

a dużo droższe są w takim razie wózki z tymi żelowymi kołami? bo ja się chciałam tak do 2,5 tys. maksymalnie jednak z zakupem wózka móc zamknąć, wiem, że są takie nawet i po 4 tysiące ale dla mnie to już za wysokie kwoty
weronka

Postprzez KamiBaronowa » Wt maja 30, 2017 9:35 am

no ja mam swój vicco z adamexu z żelowymi i bez problemu się w 2000 nawet zamknęłam więc masz i tak spory budżet, a ja z tego wózka bardzo jestem zadowolona, co prawda nie mam go jakoś bardzo długo bo dopiero 6 miesiąc ale do tej pory nas absolutnie nie zawiódł
KamiBaronowa

Postprzez weronka » Wt maja 30, 2017 9:36 am

o to muszę obejrzeć dokładnie go w sklepie, w internecie bardzo fajnie to wygląda :) no i polska marka, a ja jakoś zawsze wolę zawierzyć temu co nasze a nie składane niewiadomo gdzie
weronka

Następna strona

Powrót do II trymestr ciąży