Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek- jakie elementy są istotne?

14-27 tydzień

Re: Wózek- jakie elementy są istotne?

Postprzez karolina009 » Pt maja 11, 2018 1:35 pm

Porządny wózek to podstawa, przy zakupie warto zwrócić uwagę na pewno na stelaż z jakiego materiału jest wykonany i przede wszystkim kołka, bo to od nich zależy w dużej mierze komfort prowadzenia. taki model powinien Cię zainteresować mutsy nio, nie dawno taki oglądałam i przyznam ze zrobił na mnie wrażenie.
karolina009

Postprzez p.Bovary » N kwi 28, 2019 9:50 pm

Słyszałam, że najważniejsze by był lekki i łatwo się składał np. do samochodu.
p.Bovary

Postprzez beabeka » Wt maja 07, 2019 5:04 pm

Tak, myślę że to też jest bardzo ważny element wózka ale dodałabym do tego też wygodę i bezpieczeństwo czyli solidna rama, wygodne siedzisko, duża buda itp. Tym się właśnie kierowałam przy wyborze wózka i wypadło na x-landera bo ma te wszystkie zalety
beabeka

Postprzez moniaczek00 » Pt cze 28, 2019 10:26 am

Dla mnie bardzo ważne było to, żeby wózek, a już na pewno spacerówka była lekka. Nie zawsze mam pomocnika do znoszenia wózka przed spacerem. U nas wybór padł na spacerówkę firmy Lionelo, dokładniej taką - https://lionelo.com/shop/elia-oslo/. Jest bardzo lekka, podoba mi się też wizualnie :) Dla mnie to był strzał w dziesiątke, bardzo wygodny pojazd :D
moniaczek00

Postprzez rikiki » Śr lip 03, 2019 9:21 pm

Dla mnie ważne było aby wózek był bezpieczny, wygodny i dobrze sobie radził na nierównym terenie. I właśnie taki jest mój Riko Basic. Posiada on również gondolę z funkcją bujania, przepinane siedzisko oraz regulację twardości zawieszenia.
rikiki

Postprzez mallva » Wt sie 20, 2019 11:13 am

rikiki RIKO ma w ógóle fajne wózki. Też zastanawiałam się nad tym modelem BASIC ale ostatecznie kupiliśmy Marlę. Sprawdza się na spacerach, jest prosty i wygodny w obsłudze. Posiada wszystko co niezbędne aby spacery były przyjemne zarówno dla dziecka jak i rodzica m.in. dużą wygodną gondolę, przepinane siedzisko czy duży koszyk z praktycznym przykryciem.
mallva

Postprzez foremka22 » N sie 25, 2019 7:32 pm

Myślę że wszystkie ważne elementy zostały już tu wymienione, ja tylko dodam że wózek musi się też podobać, poza tym najlepiej wybierać go czytają recenzje takie jak ta http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , ja też się zakochałam w x-landerze i uważam że to najlepsze i najładniejsze wózki
foremka22

Postprzez wigabis » Pn wrz 30, 2019 2:26 pm

Wybrałam wózek lekki, stabilny i taki, który dobrze skręca :D
wigabis

Postprzez borlewicz » Wt paź 01, 2019 7:39 am

Mnie bardzo zależało, żeby był lekki. Mieszkamy na drugim piętrze, a w bloku ani windy ani wózkowni :(
borlewicz

Postprzez JuliaRed8000 » Śr paź 09, 2019 1:51 pm

Moim zdaniem najważniejsze są koła oraz zawieszenie. Identycznie jak w samochodach.
__________________________-
Prace zaliczeniowe
JuliaRed8000

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do II trymestr ciąży