Wyszukiwanie zaawansowane »

Nowe ubranka - prać czy nie prać?

14-27 tydzień

Nowe ubranka - prać czy nie prać?

Postprzez kendra » N kwi 10, 2011 8:52 pm

Drogie mamy, jak w tytule - czy pierzecie ciuszki nowe, kupione w sklepie?? ja dostaję sporo ubranek dla maluszka, część jest nowa, część używana, część zakupiona w sklepach z używaną odzieżą. Logiczne wydaje się upranie tych z drugiej ręki, a jak jest z tymi zupełnie nowymi? jakie są Wasze opinie, bo spotkałam się już z różnymi :)

Obrazek
kendra

Re: Nowe ubranka - prać czy nie prać?

Postprzez Joaska27 » Pn kwi 11, 2011 9:02 am

Witaj Kendra, jestem juz mama 4-letniej Victorii i wszystkie ubranka jakie mialam niewazne nowe czy uzywane ale wszystkie wypralam i wyprasowalam i tak samo zrobie z ubrankami naszej drugiej pociechy.Wiesz ubranka nowe niby sa czyste, ale niewiadomo kto je wczesniej doktykal i czy tez byly w czystych miejscach w magazynach.Pozdrawiam

Obrazek
Joaska27

Postprzez ZosiaSamosia » N lip 03, 2011 7:10 pm

Ja tez to co juz mam wszystko bede prala i prasowała!
ZosiaSamosia

Postprzez ala328 » Śr paź 17, 2012 11:06 am

Wszystkie nowe ubranka zawsze piorę.
ala328

Postprzez Mimi13 » Pn lis 05, 2012 11:43 pm

Nowe ubranka trzeba wyprac i wyprasowac, a prasowaam tylko przez pierwszy miesiac pozniej juz nie. Powiem Wam ze teraz czesto piore w orzechach do prania i super sprawa, ekologicznie, tanio oczywiscie do mocniejszych zabruudzen trzeba uzyc proszku, ale jak dziecko malutkie nie jada nic procz mleczka to wystraczy;o)
Mimi13

Postprzez MuchaAsia » So lis 24, 2012 5:22 pm

Zawsze piorę, nigdy nie wiadomo kto co przymierzał
:)
MuchaAsia

Postprzez KasiaMaminka » Pt lut 01, 2013 1:51 pm

Zawsze piorę - tym bardziej dla maluszka. A potem wszytsko prasuje - dużo roboty, ale jakie to przyjemne - prasować takie maleńkie ciuszki.
KasiaMaminka

Postprzez paula2mk » Pn lut 04, 2013 8:32 pm

Słyszałam, żeby prać. Przynajmniej raz - nie ważne czy nowe czy używane. Wiem, że na pewno będę prać, z prasowaniem u mnie różnie. Generalnie nie lubię tego zajęcia, więc jeśli nie będę musiała i nie zeświruję ;) to prasować nie będę...
Paula
http://male-conieco.blogspot.com/
http://paula-zycie-cudem-jest.blogspot.com/
paula2mk

Postprzez larysa » Pn mar 25, 2013 6:11 pm

Pranie nowych ubranek jest konieczne. Przecież zanim trafiło do sklepu przeszło przez kilkanaście par rąk, zebrało kurz z wielu miejsc i jest prawdziwym siedliskiem bakterii. Pytanie wydaje się nie na miejscu.
larysa

Postprzez Mika3 » N maja 26, 2013 9:51 pm

Też tak myśle, nigdy nie wiesz kto tego dotykał.. a maluszek musi mieć wszystko jałowe. W końcu to naszemałe cudeńka;] trzeba ich chronic i uważac. Moja córcia już starsza, ale i tak na nią uważam. Właśnie zamawiam ubranka dla Nas. Nie wiem co pomyslicie, ale mam bzika na punkcie nike;] i moja córcia musi to akcevtować ;] jesli chcecie zobaczcie dlaczego tak to kocham;] Sportowe ubrania dla dzieci aż kuszą no, aż chce sie ćwiczyć, a my własnie zamierzamy;]
Ostatnio edytowano Pn maja 27, 2013 6:34 pm przez Mika3, łącznie edytowano 1 raz
Mika3

Następna strona

Powrót do II trymestr ciąży