Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy już czas robić wyprawkę?

14-27 tydzień

Re: Czy już czas robić wyprawkę?

Postprzez NataliaZdroj » Pn kwi 04, 2016 10:07 am

Duuuuuuuuuużo pieluch :)
Najlepiej kupować co miesiąc paczkę, wtedy koszty nie będą takie duże w ostatnim miesiącu :)
NataliaZdroj

Postprzez maria35 » Pn kwi 04, 2016 3:19 pm

helep właśnie kupuję wszystkie bodziaki rozpinane z przodu kopertowo,co jeszcze potrzebne to nie wiem bo to mój pierwszy dzidziuś :D
posiłkuję się listą z http://wyprawkabobasa.blogspot.com/p/spis-tresci.html świetny blog w pigułce,może wam pomoże

pieluchy dobra rada żeby kupić stopniowo po paczce
Obrazek
maria35

Postprzez maria35 » Cz kwi 14, 2016 1:55 pm

no jak tam dziewczynki kompletowanie wyprawki idzie? ja mam trochę rzeczy,ale bez pośpiechu,głównie mama kupuje :D
Obrazek
maria35

Postprzez malinak » Cz cze 30, 2016 3:56 pm

Ja jestem w 18 tygodniu i powoli robię listę. Poczekam jeszcze trochę i pewnie za miesiąc zacznę kompletować. Jestem zielona jeśli chodzi o pieluszki. Ile mniej więcej paczek z danego rozmiaru można sobie rpzygotować?
malinak

Postprzez justgirl » Cz lip 28, 2016 8:23 am

Ja takze dolaczam sie do powyzszego pytania ;) Jestem dokladnie w polowie i prawie nic jeszcze nie mam dla dziecka.
justgirl

Postprzez Kasandra1 » Wt sie 30, 2016 5:07 pm

Ja chyba zacznę dopiero pod koniec 2 trymestru, tak żeby nie zapeszyć. A co myślicie o takim torcie z pampersów - http://ibeauty.pl/jak-zrobic-tort-pampersow/ , fajny pomysł na prezent dla świeżo upieczonej mamy?
Kasandra1

Postprzez Eugenia » N sty 29, 2017 12:37 pm

Hej :) jestem na etapie szukania wanienki dla dzieci. Proszę o opinię, czy kupić mniejszą i jak dziecko podrośnie, zacznie siedzieć przyzwyczajać go do zwykłej wanny, czy lepiej kupić większą wanienkę, żeby jak najdłużej kąpało się w swojej?
Eugenia

Postprzez asap » N kwi 16, 2017 9:38 pm

Ja mam wanienkę, do której można włożyć siedzisko dla młodszego dzieciątka więc traktuję ją bardziej "długoterminowo". Ale uwielbiam ją za to, że ma wbudowany termometr i dozowniki mydełka więc nie musze się z tym karaskac co wieczór. Moja jest miętowa: http://bebe-jou.pl/kategoria/kapiel/wanienka-thermo-bath-mietowe-sowki-z-wbudowanym-termometrem-i-dozownikami i tak śliczna ze stanowi element wystroju pokoiku w dzien :)
asap

Postprzez Borryna » Pt maja 05, 2017 1:30 pm

Ja jestem w 16 tygodniu, więc jeszcze mam spokój:) Myślę, że tak zacznę w 7 miesiącu na spokojnie. Nie dajmy się zwariować, jak czegoś będzie brakować to się po prostu dokupi. Trochę będę miała o rodzinie, wózek kupuje używany, ciuszki z Pepco i damy radę ;)
Borryna

Postprzez mycha379 » So maja 20, 2017 2:52 pm

Wózek to bardzo ważna i chyba najdroższa rzecz z całej wyprawki dla malucha. Ja miałam duży problem z wyborem wózka, bo możliwości jest bardzo dużo na rynku. W końcu zdecydowaliśmy się na model Barletta od polskiego producenta, mogę go polecić, bo jest bardzo wygodny, ma dobre amortyzatory, gondola jest wentylowana.
mycha379

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do II trymestr ciąży