Wyszukiwanie zaawansowane »

Karmienie piesi

28-40 tydzień
Poród i połóg

Re: Karmienie piesi

Postprzez PatrycjaKa8 » Śr sie 28, 2019 4:22 pm

Wiesz co, ja go kupowałam online. Masz tam w sumie cały zestaw, laktator, baterie oraz zasilanie. A także butelke ze smoczkiem oraz zbiorniki na pokarm ;)
PatrycjaKa8

Postprzez Leylani88 » Cz sie 29, 2019 10:01 pm

PatrycjaKa8 napisał(a):Wiesz co, ja go kupowałam online. Masz tam w sumie cały zestaw, laktator, baterie oraz zasilanie. A także butelke ze smoczkiem oraz zbiorniki na pokarm ;)

Spoko, ja już tez zamówiłam, kliknęłam w koszyczek i dostałam przekierowanie więc spoko. Dobrze, ze tego pokarmu też od razu nie trzeba podawać.
Leylani88

Postprzez mamaleny » Pt wrz 13, 2019 11:03 am

Ja również karmiłam swoje dziecko do roku czasu. Bardzo ważnym urządzeniem jest w tedy laktator, który naprawdę bardzo się przydaje mamom. Ja na chwilę obecną polecam model http://lionelo.com/shop/fidi/ który posiada naprawdę bardzo dużo dodatkowych funkcji, można o nich poczytać na ich stronie.
mamaleny

Postprzez izuniaa12 » Wt wrz 24, 2019 7:43 pm

Produkty marki Lionelo ja również polecam są d urządzenia naprawdę bardzo dobrej jakości i wyprodukowane z myślę o mamach aby im było łatwiej. Laktator Fidi od Lionelo ja również posiadam od 4 misięcu i w sumie na chwilę obecną nie wiem jak kiedyś mogłam używać ręcznego laktatora
izuniaa12

Postprzez wigabis » Pn wrz 30, 2019 2:43 pm

Nie jestem pewna co lepsze. Dawać maluszkowi cycusia częściej, czy odciągac pokarm?
wigabis

Postprzez Martazosiedla » Wt paź 08, 2019 12:38 pm

Czy w czasie kiedy karmicie piersią, pijecie kawę? Dopływają do mnie sprzeczne informacje i sama już zgłupiałam. Co prawda mój lekarz twierdzi, że nie ma przeciwwskazań. Należy jedynie pić ją z umiarem. Ja wypijam 2 filiżanki dziennie, z mlekiem. Znalazłam artykuł https://www.philips.pl/c-e/blog/matka-i ... -kawy.html i tu tez nie zakazują picia kawy. Jednak wiele młodych mam twierdzi, że nie wolno, a ja nie potrafię funkcjonować bez kawuni.
Martazosiedla

Postprzez Kila27 » Śr paź 23, 2019 6:33 pm

Zobaczcie sobie laktatory tutaj: https://www.lansinoh.pl/ Najlepiej wybrać moim zdaniem taki elektryczny bo szybciej wtedy można odciągnąć mleko. Zawsze podczas karmienia przytrafią się takie okresy, że trzeba będzie ściągnąć mleko, bo coś tam to wtedy taki laktator będzie jak znalazł.
Kila27

Poprzednia strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród