Wyszukiwanie zaawansowane »

Sesja zdjęciowa w zaawansowanej ciąży

28-40 tydzień
Poród i połóg

Sesja zdjęciowa w zaawansowanej ciąży

Postprzez NataliaZdroj » Pn sty 04, 2016 3:11 pm

Cześć,
Czy któraś z was brała udział w sesji zdjęciowej w ciąży? To moja pierwsza ciąża i chciałabym uwiecznić na pamiątkę ten cudowny okres w naszym życiu. Gdy jeszcze jesteśmy wyspani i spokojni ;) W którym miesiącu robi się takie zdjęcia? Czytałam gdzieś że pod koniec ciąży, ale nie wiem czy wtedy nie będę już zbyt zmęczona i napuchnięta... Znalazłam Panią Izę, która wykonuje takie zdjęcia w ciąży i muszę przyznać, że wyglądają super. Emanują ciepłem i radosnym oczekiwaniem. Niektóre zdjęcia można znaleźć na stronie http://izamaciejewska.pl/ciaza. Co sądzicie o takim pomyśle? :)
NataliaZdroj

Re: Sesja zdjęciowa w zaawansowanej ciąży

Postprzez Anirak » Pn sty 18, 2016 12:58 pm

Świetny pomysł,my robiliśmy taką sesję w 8 miesiącu. Kiedy zrobić- wszystko zależy od tego, jak znosisz ciążę. Ponoć w 7-8 miesiącu jest najlepiej, bo i mamusia wygląda dobrze i brzuszek jest już ładny i okrąglutki. ale to wszystko jest sprawą indywidualną. W każdym razie, na pewno warto zrobić, bo jest to świetna pamiątka. My teraz czekamy na poród i zaraz po porodzie będziemy robić sesję noworodkową. Już nie mogę się doczekać.
Anirak

Postprzez hogan » N kwi 10, 2016 6:14 pm

Ten pomysł także się mi podoba, i chętnie uczestniczyłabym w takiej sesji zdjęciowej, żeby mieć pamiątki z ciążowych miesięcy :) Jednak pod warunkiem, że miałabym delikatny makijaż i była po wizycie w gabinecie kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocławiu. Tam nawet z tych miesiącach oczekiwania na dziecko wiedzą jak doradzić, że wciąż wyglądać pięknie.
hogan

Postprzez Helena28 » Śr kwi 13, 2016 1:44 pm

My niedawno mieliśmy taką sesję :) i muszę powiedzieć że bardzo mi się podobało. Pani fotograf była bardzo miła, a zdjęcia wyszły przepięknie. Będą pamiątką na całe życie.
Helena28

Postprzez Janeczka72 » So kwi 16, 2016 9:23 pm

Moja koleżanka się tym zajmuje i robiła mi często zdjęcia podczas ciąży. Miło się wspomina tamte czasy, dlatego też warto coś takiego zrobić :)
[url=http://codzisw.menu]najlepsze przepisy dla odchudzających się[/url]
Janeczka72

Postprzez Artystyczna » N kwi 24, 2016 6:52 pm

Brałam udział w takiej sesji i powiem tyle - coś niesamowitego. DLa mnie był to także taki dodatkowy bodziec, inaczej po tej sesji patrzę na swoją rodzinkę.
Artystyczna

Postprzez mamsza » Wt kwi 26, 2016 11:14 am

Polecam Tobie fotografa Pana Rafała Gąsiorowskiego. Widziałam kilka razy jego zdjęcia i jestem pod wielkim wrażeniem. Zresztą popatrz sama na jego portfolio http://rgfotograf.pl/portfolio/.
mamsza

Postprzez Cudowna » Cz maja 19, 2016 12:45 pm

Koleżanka robiła mi zdjęcia w czasie ciąży co dwa tygodnie, dzięki czemu łatwo można zauważyć, jak przez ten czas się zmieniałam. Najgorsze było to, że trudno było bez photoshopa zamaskować dodatkowe kilogramy :/
najlepszą biżuterię znajdziesz na silveris.pl
Cudowna

Postprzez julinka » Cz sie 18, 2016 12:10 pm

Moim zdaniem takie sesje sa genialne.
Ja ostatnio trafiłam na fotograf ślubny w poznaniu i chyba zdecyduję się na sesję ślubno-ciążową :) myslę, że to będzie niezwykła pamiątka :) Szukam fotografa który robi zdjęcia z duszą a nie cyka je tylko po to żeby były dlatego myślę nad tym fotografem z Poznania. Z tego co wiem zna się na swoim fachu jak mało kto.
julinka

Postprzez weronka » Wt lis 01, 2016 9:36 pm

super sprawa :) ja robiłam i w ciązy i już z maluszkiem w http://multiarte.com.pl/ uważam, że to niepowtarzalna pamiątka, zwłaszcza dzisiaj, gdy niewiele zdjęć się drukuje, bo większość jest na płytkach albo dyskach. ja mam wydrukowane i oprawione :)
weronka

Następna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród