Wyszukiwanie zaawansowane »

Sesja zdjęciowa w zaawansowanej ciąży

28-40 tydzień
Poród i połóg

Re: Sesja zdjęciowa w zaawansowanej ciąży

Postprzez Joaola » Śr lis 30, 2016 9:49 am

CZEŚĆ :)
Jestem nowa więc jeśli byl podobny wątek, to przepraszam,ale chciałam się Was o coś zapytać może coś zasugerujecie. Przez cały okres ciąży nagrywaliśmy z mężem co jakiś czas filmiki z różnych sytuacji m. in. jak dziecko kopało :) jak zmieniał się mój brzuszek, jak ja sama się zmieniałam i tym podobne. Niedługo rodzę, chcemy to wszystko skleić z pomocą studia http://www.worldvideo.pl/i zastanawiamy się czy angażować ich także do zrobienia takiego krótkiego filmiku z mojego pobytu w szpitalu (nie z samego porodu)? Co o tym myślicie? Wiem,że mąż będzie wtedy w stanie takiej euforii,że nie będzie w stanie nagrać czegoś sensownego (tak nam się wydaje) Tylko zastanawiam się czy te chwile nie będą zbyt intymne, z drugiej jednak strony tak jak mówiłam drobne rzeczy jak już będę trzymać w ramionach Maleństwo. Bardzo byśmy chcieli uwiecznić te chwile
Joaola

Postprzez Lucy000 » Pt gru 02, 2016 12:35 am

No bez przesady z tymi sesjami zdjęciowymi :D
Lucy000

Postprzez robekam » Cz gru 29, 2016 7:43 pm

Ja się na początku nieco krępowałam ale po namowach męża dałam się namówić. Świetna pamiątka z tego wyszła. Nie żałuję. Polecam wszystkim przyszłym mamom.
robekam

Postprzez czekoladowamilka » Wt sty 10, 2017 9:36 pm

Oj mnie takie sesje zawsze rozczulają :)
W pierwszej i drugiej ciąży nie miałam sesji ale obiecałam sobie, ze w trzeciej nie odpuszczę!
Z tego co wiem fotograf ciążowy łódź robi genialne zdjęcia i chyba się do niego zgłoszę.
Zależy mi na pięknych, klimatycznych zdjęciach. Po porodzie tez zrobię sesję całej mojej trójcy.
czekoladowamilka

Postprzez Irek766 » Pt sty 13, 2017 11:16 am

No to prawda, sesje są cudowne.
____
I liked it
Irek766

Postprzez mamsza » Pt sty 27, 2017 2:29 pm

A nie chciałybyście sobie takiej sesji zorganizować na własną rękę? To moim zdaniem świetne przedsięwzięcie. Można wynająć sobie całe studio, na przykład Studio Magazyn daje taką możliwość: http://krajowy.biz/firma,studiomagazynpl. Wtedy na pewno taka sesja będzie wyglądała dokładnie tak, jak sobie ją wymarzyłyście.
mamsza

Postprzez lalasmie » Pn maja 01, 2017 7:06 pm

Macie jakichś sprawdzonych fotografów we Wrocławiu? Wstępnie myślałam nad zrobieniem sobie takiej sesji samodzielnie w domu, ale jeśli jakaś ciekawa opcja się pojawi to może wtedy lepiej zrobić to profesjonalnie :)
lalasmie

Postprzez tibla » Wt maja 02, 2017 2:35 pm

lalasmie, zobacz sobie jakieś inspiracje z neta, np na zszywce albo pinterest i oceń czy to co byś chciała jesteś w stanie wykonać sama. Znajomi zrobili piękna zdjęcia w domu, ale mieli do tego warunki, to też istotne :)
tibla

Postprzez Oxana » Śr cze 14, 2017 11:30 am

też uważam, że to super pomysł i pamiatka na całe zycie. można potem pokazać dziecku, gdzie bylo, zanim się urodziło :)
Oxana

Postprzez kajka83 » N paź 08, 2017 7:49 pm

Ja nie mam nic przeciwko takim sesjom. Dobry fotograf potrafi doskonale uchwycić niepowtarzalność takiej chwili. Trzeba tylko wybrać fotografa, który "ma oko". W Łodzi sesje noworodkowe, rodzinne itp. wykonuje Paweł Otto. Tutaj https://www.pawelotto.pl/ jego stronka - warto sobie poprzeglądać. W mojej ocenie bardzo ciekawe ujęcia robi, naturalnie, nieprzerysowane.
kajka83

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród