Wyszukiwanie zaawansowane »

To już niedługo... wspólnego przeżywania III trymestru cz. 1

28-40 tydzień
Poród i połóg

To już niedługo... wspólnego przeżywania III trymestru cz. 1

Postprzez martasi » Pn maja 25, 2009 9:49 pm

I oto już jesteśmy w III trymestrze. Czas zakupić herbatkę z liści malin ;) i wybrać szpital.

Boicie się? Czekacie z cierpliwością, a może ze zniecierpliwieniem? Zapraszam do rozmowy.
martasi

Re: To już niedługo... wspólnego przeżywania III trymestru cz. 1

Postprzez Madziabladi » Cz lip 30, 2009 2:42 pm

Strach okropny!!! mam 40tc lekkie bóle mam isc w pondz na wywolanie jak nic mnie nie ruszy :( nie spie po nocach czuwam i chcialabym miec to juz dawno za soba , probowalam juz wszystkiego i nic na mnie nie dziala
Madziabladi

Postprzez mariloth » Cz lip 30, 2009 3:31 pm

Madziabladi napisał(a):Strach okropny!!! mam 40tc lekkie bóle mam isc w pondz na wywolanie jak nic mnie nie ruszy :( nie spie po nocach czuwam i chcialabym miec to juz dawno za soba , probowalam juz wszystkiego i nic na mnie nie dziala

Spokojnie :D Rozumiem, co czujesz, ale to maluszek najlepiej wie, kiedy jest TEN moment. Trzymam mocno kciuki - będzie dobrze:) I czekam na wieści po porodzie:)
mariloth

Postprzez monia » Cz lip 30, 2009 5:51 pm

Ja mialam planowana cesarke wie nie bylo az takiego oczekiwania.
Zostalo Ci sex, chodzenie po schodach albo poniedzialek. Trzymamy kciuki za sama koncowke, niech final bedzie szybki i radosny.
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Postprzez beti » Cz wrz 10, 2009 8:34 pm

Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 30tyg. i narazie nie mam żadnych obaw. Musi być dobrze i tyle. Zaczełam za to dopiero urządzać pokoik dla malucha. Trzeba też pomyśleć o wyprawce hehe. Co prawda ciężko oprzeć się takim maleńkim ciuszkom, więc co nie co już jest. Ale nie ma tego co najważniejsze. Pozdrawiam :))
beti

Postprzez renia » Pt wrz 11, 2009 8:33 pm

Beti masz wspaniale podejscie. Wszystko bedzie dobrze bo musi. Przygotowania na przyjecie dzidziusia to wspaniala sprawa .Teraz jest taki straszny wybor ubranek dla maluchow, ze wcale sie nie dziwie ,ze trudno Ci sie oprzec.Rowniez pozdrawiam.
renia

Postprzez domi » Pn wrz 21, 2009 10:15 am

Ostatnie tygodnie ciazy to naprawde wspanialy czas.Moze troche lapia kurcze nog, maly problem z zapinaniem butow i.t.p. ale to nic bo wiemy,ze szybkimi krokami zbliza sie ten dlugo wyczekiwany dzien. Nareszcie zobaczymy nasze malenstwo w realu a nie tylko na usg.
Ja szczerze mowiac gdy zaczely sie bole to myslalam ,ze sie czyms zatrulam /do terminu mialam jeszcze tydzien /a w szpitalu okazalo sie ,ze to juz porod.Moze lepiej,ze tak wyszlo niz stresowac sie i wyczekiwac tak jak pisala Madziabladi.
Beti trzymam za was kciuki. Zostan do konca przy swoim pozytywnym nastawieniu.Pozdrowionka.
domi

Postprzez beti » So wrz 26, 2009 9:14 pm

Cześć dziewczyny, dziękuje za miłe słowa. Obecnie jest koniec 32 t.c. i prócz problemów z oddychaniem i szybkim męczeniem się to nic takiego mi nie dolega. No musze dodać jeszcze zgage od czasu do czasu, ale kefirek pomaga :) Jesteśmy na etapie końcowym meblowania pokoju, ale najpotzrebniejszych rzeczy jak nie było tak nie ma :) W przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się już na zakupy, bo jak będę tak odwlekać to do porodu nic nie kupie. Pozdrawiam Was serdecznie.
beti

Postprzez renia » N wrz 27, 2009 9:27 pm

Beti korzystaj z tak pieknej pogody jaka obecnie mamy.Rzeczywiscie z zakupami nie ma co odwlekac. A z drugiej strony zawsze mozna cos po porodzie dokupic.Spacer polaczony z zakupami dla maluszka to i przyjemne i pozyteczne.Pozdrawiam wszystkich.
renia

Postprzez monia » Śr lut 03, 2010 3:08 pm

Podciagam do gory.
Agnieszko dolacz sie tutaj i mam nadzieje, ze zaraz ktos do Ciebie rowniez dolaczy.
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Następna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród