Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry ginekolog

28-40 tydzień
Poród i połóg

Re: Dobry ginekolog

Postprzez AmandaA » N lis 25, 2018 3:37 pm

W Białymstoku jest świetna klinika ginekologiczna - http://www.arciszewski.pl/rejestracja Zawsze warto wybierać najlepszych lekarzy, szczególnie jeżeli chodzi nie tylko o nas, ale też o mały cud ktory sie niedługo urodzi ;) Dobry lekarz, dobry sprzet do badan - to wszystko jest bardzo wazne.
AmandaA

Postprzez Martazosiedla » Pn lis 26, 2018 9:02 pm

Aby znaleźć dobrego lekarza ginekologa musiałam przeprowadzić się na drugi koniec Polski. Wcale nie żartuję. Latami chodziłam do różnych lekarzy i każdemu mogłabym coś zarzucić. Tak to już u mnie było, że zawsze coś się działo i ciężko było odbyć rutynową kontrolę. Dopiero w Gdańsku znalazłam specjalistę, który zawsze ma czas aby mnie wysłuchać. Nigdy nie bagatelizuje moich wątpliwości czy objawów. Zawsze rzetelnie informuje o możliwości leczenia, przebiegu zabiegów czy konieczności wykonania dodatkowych badań. Polecam sprawdzić ofertę gabinetu Intermed http://doktorginekolog.pl/
i zapisać się na wizytę.
Martazosiedla

Postprzez ciki » Wt lis 27, 2018 6:56 pm

Przed urodzeniem dziecka warto trochę na ten temat się dowiedzieć, są specjalne blogi takie jak http://www.mamopedia.pl/ciemieniuche-u-niemowlaka/ które dają wiele informacji.
ciki

Postprzez kuleczka21 » Śr lis 28, 2018 6:00 pm

A może jakieś polecenia od Wrocławianek? Kto prowadził Waszą ciążę, no i najważniejsze - czy byłyście zadowolone z opieki?
Ja póki co robię research w internecie. Trafiłam np. na tego doktora: http://www.maciejzalewski.pl/o-mnie . Czy któraś z Was miała okazję być u niego na wizycie? Jak wrażenia?
kuleczka21

Postprzez Karina87 » Cz lis 29, 2018 11:46 am

O dobrego ginekologa czasami jest ciężko, a żeby jeszcze miał przy tym dobry sprzęt, co wszystko jest na nim widoczne, ja sama szukam takiego profesjonalistę, na razie jest ciężko. Łódź jest bardzo duża, sama nie potrafią ogarnąć, gdzie mam szukać odpowiedniego lekarza, może wy coś poradzicie?
Karina87

Postprzez Jolkaa » Cz lis 29, 2018 11:50 am

Karina87 napisał(a):O dobrego ginekologa czasami jest ciężko, a żeby jeszcze miał przy tym dobry sprzęt, co wszystko jest na nim widoczne, ja sama szukam takiego profesjonalistę, na razie jest ciężko. Łódź jest bardzo duża, sama nie potrafią ogarnąć, gdzie mam szukać odpowiedniego lekarza, może wy coś poradzicie?

To koniecznie musisz iść do Medyceusza, według mnie w Łodzi to własnie to miejsce jest bardzo popularne.
Nie musisz się już martwić, myślę, że właśnie tam najlepiej zajmą się Tobą. Placówka jest bardzo przyjazna, Panie nawet na recepcji są uśmiechnięte i miłe :)
Jolkaa

Postprzez Karina87 » Cz lis 29, 2018 11:52 am

Jolkaa napisał(a):
Karina87 napisał(a):O dobrego ginekologa czasami jest ciężko, a żeby jeszcze miał przy tym dobry sprzęt, co wszystko jest na nim widoczne, ja sama szukam takiego profesjonalistę, na razie jest ciężko. Łódź jest bardzo duża, sama nie potrafią ogarnąć, gdzie mam szukać odpowiedniego lekarza, może wy coś poradzicie?

To koniecznie musisz iść do Medyceusza, według mnie w Łodzi to własnie to miejsce jest bardzo popularne.
Nie musisz się już martwić, myślę, że właśnie tam najlepiej zajmą się Tobą. Placówka jest bardzo przyjazna, Panie nawet na recepcji są uśmiechnięte i miłe :)

Jolka Ty nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna. Nie sądziłam, że można w Łodzi jeszcze mieć takiego empatycznego lekarza. Mam nadzieję, że ten ginekolog będzie już moim stałym lekarzem.
Trzymaj kciuki, w poniedziałek zadzownie i się zarejestruje
Karina87

Postprzez kuchareczka » Śr sty 30, 2019 4:33 pm

Mieszkam w Warszawie i tutaj pomimo tego, że jest to przecież wielkie miasto, to ciężko było mi znaleźć dobrego ginekologa. Dopiero ostatnio trafiłam na panią doktor Barbarę Blicharczyk, która jako jedyna ujęła mnie sposobem przeprowadzania wizyty. Przyjmuje w klinice Holistic i bardzo fajnie wygląda jej gabinet.
kuchareczka

Postprzez Camille » Pn lut 04, 2019 9:38 pm

Osobiście polecam doktor Rozmus-Warcholińską, która przyjmuje w św. Łukaszu albo w Gyncentrum w Częstochowie na Kozielewskiego. Długo wędrowałam po lekarzach, bo w każdym przypadku czegoś było za mało. Albo czasu dla mnie podczas badania albo dobrej godziny wizyty. Tutaj przycupnęłam i siedzę już dość długo, bo jestem zadowolona z pani doktor.
Camille

Postprzez reser » Wt lut 05, 2019 4:17 pm

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje! Z całą pewnością przydadzą mi się one...
Sztuka jest wieczną wiosną.
reser

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród