Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyprawka dla malucha

28-40 tydzień
Poród i połóg

Re: Wyprawka dla malucha

Postprzez sojova » Pn sty 04, 2021 3:19 pm

Ciekawe propozycje.
sojova

Postprzez monia92 » Cz sty 07, 2021 11:45 pm

A coś na pępek u noworodka? Jestem w ciąży i zastanawiam się cały czas nad tym, jaki środek wybrać. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze propozycje i chętnie sobie wszystko sprawdzę, więc jeśli coś konkretnego macie, to polecajcie!
monia92

Postprzez Igaa » Cz sty 14, 2021 11:40 am

Wyprawka niestety może być kosztowna, dlatego jak już kompletujecie wszystko po kolei i szukacie miejsc z fajnymi cenami, pięknymi i ciepłymi ubrankami, czy też akcesoriami to tutaj na pewno warto wymienić Miziu https://miziu.pl/collections/niemowleta-do-2-lat w którym trochę tych rzeczy zamawialiśmy i ceny też są naprawdę przystępne. Pozdrawiam i daj znać na co się tam zdecydowaliście :)
Igaa

Postprzez agamemmnona » So sty 16, 2021 7:59 pm

Wyprawka na pewno będzie kosztowna, ale musimy zdać sobie sprawę ze na świat przychodzi nowe dziecko. Musimy pomyśleć o dobrym foteliku do samochodu czy wózku https://www.abcgps.pl/klippan maja tam świetne produkty, marka stawia na wysoka funkcjonalność i ciekawy design. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich.
agamemmnona

Postprzez sussie2 » Wt sty 26, 2021 11:42 am

A jeśli chodzi o mleko, to jakie podajecie swoim dzieciom? Ja postawiłam na markę Bebilon i jestem zadowolona. Gdy mieliśmy problem z kolkami to byliśmy na mleku Bebilon Comfort ProExpert, a teraz mały pije Bebilon Pronutra-Advance. Najlepsze ceny produktów Bebilon znajdziecie w aptekach DOZ, ja właśnie tam robię zakupy.
sussie2

Postprzez werka7 » Śr sty 27, 2021 12:32 pm

Chcesz zaopatrzyć się w wyśmienite pieluszki dla maluszka dzięki którym twoja pociecha będzie się czuła komfortowo? Sklep https://www.primumbaby.eu oferuje pieluchy wielorazowego użytku tetrowe oraz bambusowe. Do tego dostępne są u nich także beciki.
werka7

Postprzez delphine.osinski » Cz sty 28, 2021 1:29 pm

Dobrze sprawdzają się także kokony dziecięce https://bubaland.pl/kokony-niemowlece, które można wykorzystać jako przenośne łóżeczko, dzięki któremu mamy dziecko przez cały czas na oku. Taki kokon umożliwia dziecku swobodną zmianę pozycji, powstrzymuje jednak gwałtowne ruchy, więc stanowi też barierę zabezpieczającą.
delphine.osinski

Postprzez esensja3 » Cz lut 04, 2021 5:46 pm

Ja jeszcze będąc w ciązy zastanawiałam się nad mlekiem modyfikowanym, chociaż nastawialam sie na KP. Niestety przez to że miałam CC, laktacja bardzo powoli się rozkręcała i mój maluszek przez pierwsze dni był na mleko hipp bio combiotik, potem jak skończyłam karmienie piersią to tez do tego mleka wróciłam. Staram się kupować produkty ekologiczne dla dziecka.
esensja3

Postprzez Belia » Pn lut 08, 2021 9:13 pm

No ja chciałam karmić piersią jak najdłużej, ale przyznaję, że kiedy małej zaczęły rosnąć ząbki, to trochę się poddałam, bo po prostu wyłam z bólu. I tak powoli przechodziliśmy na mleko modyfikowane. Też postawiłam na HiPP ze względu na dobrą jakość. A mała bardzo je polubiła :)
Belia

Postprzez synkitrzy » Wt lut 16, 2021 11:06 pm

U nas też sprawdził się kokon niemowlęcy, zwłaszcza w pierwszym okresie. Kokon to moim zdaniem podstawowy element wyprawki dla niemowlaka. Polecam każdej mamie!
synkitrzy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród