Wyszukiwanie zaawansowane »

Łóżeczko

28-40 tydzień
Poród i połóg

Łóżeczko

Postprzez agnieszkapoz105 » N cze 26, 2011 5:51 pm

Hej dziewczyny obecie jestem w 30 tc i zastanawiam się jakie łóżeczko kupić zwykłe drewniane czy może turystyczne dwu poziomowe

poroszę o wasze opinie..... :D :D :D

i z góry dziekuje...... :D :D :D
agnieszkapoz105

Re: Łóżeczko

Postprzez Izek » Pn cze 27, 2011 11:06 am

Hej. My kupiliśmy zwykłe drewniane za ok 180 zł. Jest bardzo stabilne i materac można montować na trzech wysokościach, a jak dziecko podrośnie, można wyjąć dwa szczebelki.
Izek

Postprzez kasztanka » N wrz 11, 2011 9:44 pm

Cześć ja kupuje i takie i takie :) drewniane już mam bedzie stalo w sypialni a turystyczne na dole w salonie to duza wygoda bo latac po schodach co chwile do dziecka neee.pzdr :)
kasztanka

Postprzez agusia8111 » Wt wrz 13, 2011 8:08 am

Najbardziej praktyczne jest te drewniane, wiem to z doświadczenia. Dużym plusem jest regulacja wysokości, a jak już dziecko jest większe to przydatne są wyjmowane szczebelki w tedy może sobie wychodzić i wchodzić do swojego królestwa :D . Z turystycznym jest taki problem, że z czasem zawiasy się wyrabiają i nie jest już one takie stabilne i bezpieczne jak na początku, wiec odradzam kupowanie używanego. Natomiast w drewnianym nie widzę przeszkód i gdy nawet kolor nam się nie podoba są przecież dostępne na rynku farby nie szkodzące dziecku, możemy stworzyć w ten sposób jedyne w swoim rodzaju łóżeczko dla swojego Księcia lub Księżniczki.
agusia8111

Postprzez gonia » Śr wrz 14, 2011 9:21 pm

ja muszę kupić 3 łóżeczka - do sypialni kupię drewniane, na dół do salonu turystyczne (zawsze będzie można złożyć) no i mojej mamy musi być łóżeczko jak wrócę do pracy - a w małym M-3 najlepsze też będzie składane - ale do wszystkich kupię porządne materace do środka, a teraz są też łóżeczka turystyczna 3 poziomowe - koszt ok. 250 zł
Mimo wszystko uważam, ze najlepsze są drewniane.
Obrazek
gonia

Postprzez ZosiaSamosia » Cz gru 01, 2011 12:44 pm

My kupiliśmy drewniane takie http://www.pierwszyusmiech.com.pl/produ ... ek-II.html z tego co napisali to ma jakieś specjalne śruby więc można rozkręcić a potem skręcić dla drugiego dziecka. Generalnie jest ładne i nie było jakoś okropnie drogie. :twisted:
ZosiaSamosia

Postprzez Madziuli » Pt gru 02, 2011 9:15 am

A moje dzieci spały ze mną do trzeciego roku życia.... :lol:
Obrazek
Madziuli

Postprzez blondyneczqua » Pt gru 02, 2011 4:16 pm

hej ja jestem w 35 :) i kupiłam łozeczko drewniane 140*70 .. na pierwszy rzut oka moze sie wydawac ogromne ale później zniego mozna zrobic tapczanik jednoosobowy .. moze długo słuzyc maluszkowi :) bez barierek :) itp
blondyneczqua

Postprzez mamakasia87 » Cz lip 05, 2012 5:51 pm

Zakupiłam łóżeczko w zestawie mebelek dla niemowląt w sklepie internetowym: http://mebledladziecka.com.pl/. Super się prezentuje, jest naprawdę fajne. Mam nadzieję, że mój maluszek będzie miał w nim cudowne sny!:)
[url=http://qualiacaffe.com/]kawa szczecin[/url]
mamakasia87

Postprzez falka » N lip 08, 2012 11:49 am

A ja kupiłam wczoraj łóżeczko Julka Bajanex w sklepie http://www.patiimaks.pl/.
Również montowane na 3 poziomach i z wyjmowanymi szczebelkami. Wybrałam takie bez szuflady. Bardziej sprawdzają się pojemniki z Ikei włożone pod łóżeczko. Łatwiej je wyciągnąć, posprzątać i więcej rzeczy tam się zmieści:)
falka

Następna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród