Wyszukiwanie zaawansowane »

Ile przytyłyście w ciąży?

28-40 tydzień
Poród i połóg

Ile przytyłyście w ciąży?

Postprzez mariloth » Śr lip 29, 2009 12:27 pm

No to chwila prawdy :D

Ile przytyłyście w ciąży i jak szybko niechciane kilogramy udało się Wam zrzucić?

Ja przytyłam jakieś 10 kg i właściwie dopiero po roku udało mi się wrócić do dawnej wagi.
mariloth

Re: Ile przytyłyście w ciąży?

Postprzez Madziabladi » Cz lip 30, 2009 2:36 pm

No wiec.... Ja w mojej ciazy przytylam 24 KG I AZ SIE BOJE MAM 40 TC i nic mnie nie bieze nie wiem jak dlugo bede nosila mojego skarba bo nie pcha sie na ten swiat .... juz sie martwie jak dojde do formy tym bardziej ze moj maz juz nawet niechce mnie dotykac:( slyszlam jednak ze od karmienia szybko sie chudnie i chocbym miala stawac na glowie dojde do formy z przed ciazy
Madziabladi

Postprzez Madziabladi » Cz lip 30, 2009 2:38 pm

oj to sie zagmatwałam w swej wypowiedzi :) pozdrawiam wszystkie ciezarówki
Madziabladi

Postprzez monia » Cz lip 30, 2009 5:47 pm

Przytylam w ciazy 14 kg, po wyjsciu ze szpitala bylam lezejsza o 8 kg, reszte stracilam w ciagu pierwszego miesiaca karmienia.
Dopiero znowu przytylam gdy poszlam do pracy, gdy Antek mial rok i zaczelam pracowac w biurze, czyli praca siedzaca. Przytylam kilka kilogramow i generalnie juz przy takiej wadze zostalam.
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Postprzez liwa » Śr sie 05, 2009 10:32 am

To, ile kobieta przytyje podczas ciąży, zależy od różnych czynników - wskaźnika BMI, sposobu odżywiania czy trybu życia. Ważny też jest wiek przyszłej mamy - ciężarna trzydziestolatka przytyje szybciej niż dwudziestolatka, bo z wiekiem przemiana materii zwalnia. Ważne, żeby nie dać się zwariować i za bardzo nie przejmować się dodatkowymi kilogramami. Karmienie piersią i aktywność fizyczna pomogą nam się ich pozbyć po porodzie :D Czego życzę wszystkim teraz nieco cięższym mamom ;)
liwa

Postprzez suszi » Wt wrz 08, 2009 10:35 am

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 22,5kg, ale już 4 miesiące po porodzie ważyłam 1kg mniej niż przed ciążą, natomiast w drugiej ciąży przytyłam "tylko" 17kg, za to do tej pory mam 5-6 kg na plusie(a od porodu minęło kilka lat). Ciekawe jak to będzie za trzecim razem :mrgreen:
suszi

Postprzez renia » Wt wrz 08, 2009 9:49 pm

Ja w ciazy przytylam 16 kilo ale na szczescie udalo mi sie dojsc do wagi jaka mialam przed porodem .Sam fakt paru kilo wiecej mnie nie przerazal ale zmiana calej garderoby raczej tak.
renia

Postprzez domi » Wt wrz 22, 2009 12:25 pm

Ja przytylam 18 kilo z czego do tej pory zostalo mi 6. Teraz jestem jeszcze na etapie karmienia bo Kubus ma 5 miesiecy. Mam nadzieje,ze za jakis rok dojde do swojej wagi sprzed ciazy. A jesli nie to postaram sie o to po kolejnym maluszku.
domi

Postprzez ILONA » Cz paź 08, 2009 10:20 am

Zawsze bylam szczupla, kiedy zaszlam w ciaze wazylam ok 60 kg a w ciazy przytylam ponad 10 kg. Takze nie za duzo :))) Do formy i wagi z przed ciazy wrocilam w ciagu kilku miesiecy :)))) Jesli decydowalabym sie w przyszlosci na drugie dziecko to mam nadzieje, ze to wszystko przebiegnie podobnie chociaz wiem ze kobietom starszym np. po 30-tce trudniej zrzucic zbedne kilogramy niz mlodszym 20-latkom ...
ILONA

Postprzez Basia25 » Cz paź 08, 2009 10:29 am

Jako dosyc aktywna sportowo kobietka po ciazy nie moglam sobie pozwolic na dlugie noszenie zbednych kilogramow ... W ciazy przytylam ok 18 kg ale po urodzeniu odrazu wzielam sie za siebie :))) choc czasami musialam stawac na rzesach to codzinnie znalazlam te godzinke na jakas aktywnosc fizyczna :) Jak chce sie wygladac ładnie to czasem trzeba sie napracowac :) ale potem jest ogromna satysfakcja no i wspaniale 100 % -towe samopoczucie :)))
Basia25

Następna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród