Wyszukiwanie zaawansowane »

Urodziny w domu - jakie atrakcje?

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Re: Urodziny w domu - jakie atrakcje?

Postprzez Luna82 » Pn mar 05, 2018 9:03 pm

Minnie te konkursy to też niezły pomysł, musze sprawdzić u siebie, szczególnie te na najfajniejsza budowlę z klocków (moje tez kochają lego )
Luna82

Postprzez berekatka » Wt mar 13, 2018 11:44 am

A czy zamawiała któraś z Was tort ze strony e-torty.pl? Niestety nie mam zdolności cukierniczych, a chciałabym zrobić miłą niespodziankę mojej córci. Myślicie, że warto spróbować? To byłoby dla mnie wielkie ułatwienie, gdyby ten tort przyjechał prosto do domu.
berekatka

Postprzez Luna82 » Śr mar 14, 2018 7:36 pm

piękne torty, super wyglądają, warto spróbować :)
Luna82

Postprzez Lara1978 » Cz mar 15, 2018 8:25 pm

Jak byłam małą to urodziny zawsze wyprawiało się w domu. Wtedy nie było za bardzo innych możliwości, a i tak wszyscy się świetnie bawili. Dlatego też i naszym dzieciom urządzamy urodziny w domu. Wystarczy trochę dekoracji, balonów (tu można sporo znaleźć - https://www.partybox.pl/imprezy-i-urodziny,4704), słodyczy, piękny tort i pomysły na gry i zabawy. Ważne żeby dzieciaki miały co robić i się ze sobą bawiły. A jeśli jest ciepło to fajnie też zabrać dzieciaki do ogrodu czy na ogrodzony plac zabaw.
Lara1978

Postprzez afrodyta » Pt mar 16, 2018 8:53 pm

Moje dziecko uwielbia puszczać bańki mydlane a ja rzem z nim :)i z tego względu na urodziny przygotowałam dla dzieci puszczanie baniek mydlanych takich dużych. Ja zamawiam gotowy płyn do baniek , jest świetny bardzo wydajny , można robić kolorowe bańki i maja bardzo przyjemny zapach.
afrodyta

Postprzez anita230 » Wt mar 20, 2018 6:50 pm

Ja właśnie planuję urodziny dla moje 4-letniego dziecka i planuję skupić się głównie na jakiś zabawach. W planach mam układanie klocków, animacje, teatrzyki i inne. Może sposoby staromodne, ale uważam, że najlepiej zabawią wszystkie dzieciaki. Właśnie sprawdzam sobie różne oferty klocków na tej stronie i chyb a pozostanę przy Lego, bo mam synka i jego koledzy lubią te większe klocki dla młodszych dzieci.
anita230

Postprzez Luna82 » Śr kwi 04, 2018 7:33 pm

bańki mydlane to też fajna atrakcja. Zawsze ogranizujemy bańkowe party przy okazji urodzin naszych dzieci
Luna82

Postprzez kotwbutach » Cz kwi 05, 2018 10:10 am

Niedawno wyprawiałam urodziny swojej córce. Zamówiłam dla wszystkich dzieci dmuchany zamek, który wcale nie był taki drogi, tort i zagadki dla dzieci :) Impreza udana!

lekarz stomatolog Pszczyna
kotwbutach

Postprzez ertko » Śr cze 13, 2018 5:37 pm

Jeśli chodzi o torty to bardzo ważną kwestią moim zdaniem jest jego wygląd wizualny. Dlatego też polecam wam sprawdzić co do zaoferowania ma ten sklep internetowy: https://www.la-torta.pl/pl/c/Barwniki%2 ... -pisaki/44 - moim zdaniem można w nim znaleźć naprawdę wiele rzeczy!
ertko

Poprzednia strona

Powrót do Nasze dzieci