Wyszukiwanie zaawansowane »

Dziecko ogląda za dużo tv

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Re: Dziecko ogląda za dużo tv

Postprzez Martazosiedla » Wt kwi 07, 2020 11:29 pm

moje dziecko miało podobny problem, spędzało przed telewizorem za dużo czasu, praktycznie nie odrywał od niego wzroku, w końcu zapisałam go na zajęcia ogólnorozwojowe tutaj http://sliwinskitenis.pl/2018/10/11/zajecia-ogolnorozwojowe-z-elementami-akrobatyki-2/ i muszę przyznać że chłopak zainteresował się trochę sportem przez co nie ma już praktycznie czasu na telewizje.
Martazosiedla

Re: Dziecko ogląda za dużo tv

Postprzez AmanDa » Cz maja 07, 2020 5:42 pm

Niestety dziecko ciągle siedzące przed ekranem to swego rodzaju znak naszych czasów. Dlatego też na pewno warto zrobić wszystko, aby jednak zachęcić najmłodszych do aktywności. Jeżeli już sytuacja pozwoli na to, na pewno warto zachęcić najmłodszych do tańca, i zajęć jakie oferuje szkoła tańca warszawa . Treningi prowadzą tam bardzo ambitni instruktorzy, a co więcej spora część zajęć odbywa się pod okiem właścicielki szkoły, Pani Agnieszki Cichockiej. Póki co mają one formę online, ale kiedy już wszystko wróci do normalności po pandemii, zapisanie dzieci na zajęcia w tradycyjnej formie będzie doskonałym pomysłem.
AmanDa

Poprzednia strona

Powrót do Nasze dzieci