Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek dziecięcy

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Re: Wózek dziecięcy

Postprzez lilka91 » Cz paź 08, 2020 7:09 pm

Udało Ci się wybrać wózek? Ja mam wózek tej firmy https://www.riko.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Spełnia wszystkie moje wymagania a było ich sporo! Kierowałam się tym, że moje dziecko będzie korzystało z tego wózka długi czas, więc musial być wygodny. Riko ma dużą gondolę i spacerówkę. A mimo to jest bardzo lekki i zwrotny. Dzięki amortyzatorom i dużym kołom sprawdza się na każdym terenie.
lilka91

Postprzez plasma » Śr paź 21, 2020 1:22 pm

Ja go akurat nie kojarzę ale mogę polecić x-landera , to tez jest świetny wózek, ze spacerówką z dużym siedziskiem, ma panel LED i moskitierę. Możesz ją teraz zamówić online i wypróbować za darmo, jak Ci nie będzie odpowiadała najwyżej odeślesz
plasma

Postprzez evee » Pn paź 26, 2020 3:27 pm

Dziewczyny Cavoe ma też fajne wózki, my akurat kupiliśmy OSIS bo mieszkamy w mieście i szukałam czegoś zwinnego i lekkiego. Super nowoczesny wygląd, lekkość w prowadzeniu i podbijaniu nawet pod wyższe krawężniki. To wózek dla dzieci od urodzenia aż do 15 kg, można kupić samą wersję spacerową bez gondoli ( siedzisko rozkłada się na płasko).
evee

Postprzez HalinkaKalinka » Wt lis 17, 2020 8:37 am

Ja mogę z czystym sumieniem polecić wózek firmy https://insevio.com/, na który zdecydowałam się po dobrych opiniach od mojej koleżanki - wybrałam w kolorze moonlight ;) Jest bardzo praktyczny i przede wszystkim ma wygodny materac, który można regulować dopasowując do wzrostu dziecka. :)
HalinkaKalinka

Postprzez walek12 » Pn lis 23, 2020 12:16 pm

Bardzo dobry wózek, to wózek dziecięcy sklep. Jakość jest świetna i ma dużo zalet!
walek12

Postprzez nelcia99 » Śr lis 25, 2020 10:24 am

evee napisał(a):Dziewczyny Cavoe ma też fajne wózki, my akurat kupiliśmy OSIS bo mieszkamy w mieście i szukałam czegoś zwinnego i lekkiego. Super nowoczesny wygląd, lekkość w prowadzeniu i podbijaniu nawet pod wyższe krawężniki. To wózek dla dzieci od urodzenia aż do 15 kg, można kupić samą wersję spacerową bez gondoli ( siedzisko rozkłada się na płasko).

axo z tej samej firmy też jest super, ale to już taki bardziej terenowy model. Dla dzieci do 22 kg, z dużymi kołami ( opona gumowa z bieżnikiem), elementami odblaskowymi. dobrze wyważony, lekko się podbija i generalnie jazda po lesie czy trawie jest tak samo przyjemna jak po asfalcie :)
nelcia99

Postprzez AndziaL » Śr lis 25, 2020 6:28 pm

Ja mam m/type z anexa. Bardzo wygodny, solidny i poręczny. Daje radę na każdym terenie.
AndziaL

Postprzez AnitaT » N gru 06, 2020 4:33 pm

AndziaL napisał(a):Ja mam m/type z anexa. Bardzo wygodny, solidny i poręczny. Daje radę na każdym terenie.

Też zdecydowałam się na anex ale l/type. Ładnie się prezentuje- jest stylowy i nowoczesny. Wygodnie i lekko się go prowadzi. Wózek radzi sobie w każdych okolicznościach.
AnitaT

Postprzez foremka22 » Śr gru 09, 2020 11:42 am

a ja też mam x-landera ale na żaden inny wózek bym go nie zamieniła, ma taki kolor jaki sobie wymarzyłam, fajne bajery a do tego jest bardzo funkcjonalnym ma dużo przydatnych kieszonek i duży kosz zakupowy
foremka22

Poprzednia strona

Powrót do Nasze dzieci