Wyszukiwanie zaawansowane »

Problemy z cerą

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Re: Problemy z cerą

Postprzez Martazosiedla » So kwi 27, 2019 6:56 pm

A jakie kosmetyki stosujecie dla waszych pociech? Mi ostatnio w sklepie wpadła w ręce seria od https://ziaja.com/products/for/dla-dziecka . Przyznam, że planuję kupić Zosi tą kolorową piankę do kąpieli :D Sama zapewne też będę jej używać ;) Bardzo ważne jest dla mnie by kosmetyki były hypoalergiczne i ogólnodostępne. Ta polska firma , bardzo mnie zaintrygowała, zwłaszcza że kiedyś używałam już kremów do twarzy od nich i balsamów do ciała i byłam zadowolona jakością jak i ceną.
Martazosiedla

Postprzez skarpetka33 » So maja 04, 2019 7:06 pm

Ja często stosowałam emolium i zawsze byłam zadowolona. Moim zdaniem mają naprawdę dobre kosmetyki.
skarpetka33

Postprzez Garma » Pn maja 06, 2019 10:33 am

Jeśli nie chcesz skorzystać z pomocy dermatologa uważam, że powinnaś korzystać tylko i wyłącznie z naturalnych kosmetyków do twarzy. One pomagają, maja odpowiednie właściwości. Używaj również szarego mydła.

Postprzez Julka8889 » Śr mar 25, 2020 11:21 pm

A moim zdaniem na problemy z cerą najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja ze specjalistą. Osobiście mogę polecić ci Klinikę Krajewski, ja miałam wykonywany tam dermapen i laser - mają bardzo dobrych specjalistów i bogatą ofertę zabiegów dla cery problematycznej
Julka8889

Postprzez Genowefa » Pt mar 27, 2020 3:11 pm

Próbowałyście aloesu? Mieszanka aloesu z odrobiną oliwy ponoć pomaga.
Genowefa

Poprzednia strona

Powrót do Nasze dzieci