Strona 1 z 2

żłobek

PostNapisane: Pn maja 14, 2018 10:03 am
przez DariaJ
ja ostatnio szukałam bardzo długo żłobka i znalazłam http://newtonek.pl/organizacja/statut/2 ... w-newtonek , bardzo dobre ma opinie i koleżanka zapisała córkę

Re: żłobek

PostNapisane: So paź 20, 2018 11:41 am
przez Mateo77
Faktycznie, wybór żłobka to ważna sprawa. W końcu pierwsze lata rozwoju dziecka są kluczowe dla jego charakteru i postawy życiowej. Właśnie dlatego warto wybierać takie miejsca jak Senso ludki w http://sensoludki.pl/o-nas/ W ten sposób Wasz maluch otrzyma odpowiednią opiekę i idealne warunki do rozwoju.

Re: żłobek

PostNapisane: Śr paź 31, 2018 9:34 am
przez DariaJ
Ja zapisałam mojego synka do żłobka w Łodzi www.zlobek-usmiechmalucha.pl/. Bardzo dobra opieka i kadra pedagogiczna, jestem zadowolona. Polecam

Re: żłobek

PostNapisane: Śr sty 16, 2019 9:02 am
przez kajka83
Widzę, że powstaje lista żłobków z różnych miast. Fajnie. Takie coś z pewnością się przyda, bo czasami ciężko znaleźć coś odpowiedniego. Od siebie mogę zaproponować Prywatne Przedszkole i Żłobek Słoneczny Sad w Dołuje pod Szczecinem. W mojej ocenie - przyjemne i odpowiednie dla dziecka miejsce. Kadra z kierunkowym wykształceniem, ciekawe programy edukacyjne, dobre warunki. Ze Szczecina wygodny dojazd. Tutaj https://sloneczny-sad.pl/ więcej informacji o tym miejscu.

Re: żłobek

PostNapisane: Śr mar 13, 2019 1:51 pm
przez Shine
Bardzo trzeba pilnowac terminów, żeby dostać się do dobrego żłobka takiej jak ten https://zlobek.ipt.pl/ w Łodzi. Moim zdaniem , takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla dziecka. Ma kontakt z rówieśnikami i na pewno znacznie lepiej się wtedy rozwija.

Re: żłobek

PostNapisane: Pt cze 28, 2019 12:31 pm
przez bertorella
Wraz z córcią polecamy żłobek Iskierka w Skierniewicach https://www.zlobekskierniewice.pl To najdroższy żłobek w Polsce i mam tu na myśli nie comiesięczne opłaty, ale skalę inwestycji jaką poniosło miasto. Budynek nowoczesny, panie, które pracują z miłości do dzieci i zdrowe posiłki.

Re: żłobek

PostNapisane: Cz lip 04, 2019 10:32 am
przez JuliaRed8000
Żłobek to smutna sprawa. Dziecko najlepiej chowa się przy matce i taka jest prawda.
_________________________
Prace magisterskie z marketingu

Re: żłobek

PostNapisane: Cz lip 18, 2019 4:10 pm
przez szyszka87
Jeżeli chodzi o żłobki na terenie Warszawy to warto sobie sprawdzić Akademię Młodych Talentów - https://akademiamlodychtalentow.edu.pl/zlobek/ to prywatny żłobek na Mokotowie. Mają bardzo dobrą kadrę, plan zajęć różnorodny dość ciekawy. Jest czas na to, żeby porozmawiać z Panią przedszkolanką i dowiedzieć się, jak pociecha sobie radzi. Ogolnie wszystko na plus.

Re: żłobek

PostNapisane: Śr wrz 11, 2019 12:21 pm
przez ulka32
Szukasz odpowiedniego żłobka dla swojego maluch w Rumi? Ja zapisałam swoje dziecko do https://klubmaluchamaleraczki.pl to miejsce, które z niezwykłą starannością dba o rozwój dziecka już od samego początku.

Re: żłobek

PostNapisane: Pn gru 16, 2019 9:15 am
przez sylwia05
Żłobek http://www.krakow-zlobek.pl w Krakowie to miejsce idealne dla twojego dziecka. Tam na pewno twoje dziecko otrzyma profesjonalną opiekę a poza tym dostosowaną do potrzeb dzieci opiekę i pielęgnacje, realizację celów i zadań w postaci odpowiedniego stymulowania rozwoju dzieci oraz spróbują rozwinąć u niego wartości artystycznych (muzyka, plastyka) a do tego można skorzystać z ćwiczeń mowy.