Wyszukiwanie zaawansowane »

Zabawki dla dzieci

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Zabawki dla dzieci

Postprzez pumkaz » Wt sty 22, 2019 1:07 am

Zabawki zwykle kupujecie w sklepach lokalnych, czy raczej preferujecie zakupy internetowe? No i czy przywiązujecie dużą uwagę do jakości wykonanych zabawek? Jest w ogóle jakiś tego sens? Zwykle zabawki i tak po kilka tygodniach lądują w rogu :/
pumkaz

Re: Zabawki dla dzieci

Postprzez ciki » Śr sty 30, 2019 12:21 pm

Moim zdaniem nie warto przepłacać za zabawki. Rozumiem jeżeli miałyby one więcej funkcji, albo rozwijały lepiej dziecko, wtedy warto wydać więcej, ale jeżeli mowa na przykład o samochodzikach, lub zwykłych lalkach, to warto pomyśleć nad zakupem tańszego modelu, ponieważ tak jak wspomniałaś dziecko i tak pewnie długo się tym nie pobawi.

Co do miejsca w którym kupuję, to ja zazwyczaj robię to w internecie, ze względu na duży wybór.
ciki

Postprzez ulasmialek » Cz sty 31, 2019 12:20 pm

Zgadzam się, nie ma sensu przepłacać za zabawki. Sama ostatnio szukałam czegoś dla swojego 6-cio latka. Ale udało się dla mnie znaleźć na stronie https://neorobotyka.pl/ ciekawe warsztaty, z których jest zadowolony. Polecam sprawdzić może kogoś zainteresują.
ulasmialek

Postprzez Mumum » Cz sty 31, 2019 2:21 pm

Lego są świetne. Widzieliście ostatnio filmik o historii Lego? :)
Mumum

Postprzez rys1977 » Cz sty 31, 2019 4:17 pm

Z zabawek polecam większośc rzeczy od Skip Hopa. Nie są to najtańsze zabawki na rynku, ale mają dobrą jakośc i wytrzymałość. Polecam też sporo czytać dzieciom zanim same nauczą się liter. Scenki z filmów, gdzie rodzice siadają na skraju łóżka i czytaja dzieciom do snu są u nas normą. Naprawde jest to bardzo rozwijające. Ostatnio drukuję z internetu opowieści biblijne dla dzieci. Są napisane bardzo fajnym językiem a do tego ilustrowane. Poza tym zawsze są to historyjki z mądrym morałem, co dodatkowo ma walor edukacyjny. Polecam każdemu rodzicowi :)
rys1977

Postprzez ricola » Cz sty 31, 2019 7:47 pm

Ja też popieram zabawki edukacyjne. Sama wolę kupować drewniane zabawki, jak ta układanka https://toysfun.pl/product-pol-13394-Sm ... yczny.html wspomagająca rozpoznawanie kształtów i kolorów u malucha.
ricola

Postprzez pumkaz » Śr lut 06, 2019 11:36 pm

No a w którym ze sklepów można liczyć na najlepsze ceny, a przy tym, aby zabawki były naprawdę dobrze wykonane? Bo z tego co widzę to albo jest dobra jakość, albo niska cena, ale nigdzie nie łączy się to ze sobą.
pumkaz

Postprzez Tobiassz47 » Cz lut 07, 2019 12:59 pm

Odpowiadając na pytanie z postu otwierającego wątek.. ja wolę kupować w sklepach internetowych bo ceny są zdecydowanie lepsze nie wspominając o szerszym wyborze zabawek. Co do jakości zabawek to wiadomo że bywa różnie w szczególności jeśli kupujemy tanie plastikowe zabawki "made in china". Z mojego doświadczenia mogę polecić https://neorobot.pl/pl/zabawki-interaktywne Roboty które oferują w tym sklepie na pewno szybko się nie znudzą dziecku.. ba! nawet dorosłemu się nie znudzą :)
Tobiassz47

Postprzez ciki » Pt lut 08, 2019 1:20 am

Sklep z zabawkami Piła https://modino.pl/ , będzie z całą pewnością dobrym wyborem. Tam znajdziesz jeden z największych wyborów zabawek dziecięcych, ale będą one również naprawdę wykonane porządnie i nie rozwalą się po kilku tygodniach zabawy.
ciki

Postprzez mallva » Pt lut 08, 2019 3:10 pm

super pomysłem na prezent może być też samochód na akumulator :) Kupiliśmy taki na 4 urodziny synka i do dziś za nim szaleje :) mnóstwo frajdy i dobrej zabawy :) kupiliśmy jeden z tych dostępnych w sklepie Bryka dla Smyka. Super jakość, niewygórowana cena.
mallva

Następna strona

Powrót do Nasze dzieci