Wyszukiwanie zaawansowane »

spacerówka Volt z Euro Cart

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

spacerówka Volt z Euro Cart

Postprzez bubaa » Śr sty 30, 2019 1:22 pm

witam wszystkich :) czy są na forum rodzice, którzy kupili spacerówkę VOLT z firmy Euro Cart? Długo szukałam lekkiej i poręcznej spacerówki dla mojej Zosi. Przeczytałam dziesiątki wątków na forach, troszkę opinii w sieci i wyszło na to, że wart zainteresować się tym wózkiem. Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
bubaa

Re: spacerówka Volt z Euro Cart

Postprzez mallva » Śr sty 30, 2019 1:30 pm

nie znam tego modelu ale chętnie poczytam coś na ten temat. Firma z tego co wiem cieszy się dobrą opinią. U nas na osiedlu juz kilka razy spotkałam się np z modelem Passo ( 3w1). na wiosne też bedziemy kupować spacerówkę także podpinam się do pytania nt Volta.
mallva

Postprzez kalinka1 » Pt lut 01, 2019 2:35 pm

mamy i szczerze polecam :) Wygodnie się prowadzi, ma mocne koła i niezłą amortyzacje. Szczerze mowiac to nie spodziewałam się, że spacerówka może być az tak komfortowa dla malucha. No i wózek jest leciutki:)
kalinka1

Postprzez kratka » Pn lut 11, 2019 11:49 pm

A my właśnie zdecydowaliśmy się na spacerówkę Volt i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni . Bo nie tylko nowocześnie wygląda ale jest również wygodna, stabilna, zwinny i dziecko ma zapewniony komfort. Wózek posiada regulowane oparcie oraz podnóżek , łożyskowane koła oraz pojemny koszyk. Składa się go z barierką oraz budką a po złożeniu zajmuje mało miejsca.
kratka

Postprzez bubaa » Wt lut 12, 2019 12:21 pm

dziękuje Wam bardzo za wszystkie informacje :) W zasadzie wszystko przemawia za tym by go kupić :) już się nie mogę doczekać wiosny i lata i tych długich spacerów :) w weekend wybiore sie do sklepu z wózkami i obejrze go sobie na żywo :)
bubaa

Postprzez kratka » N lut 17, 2019 5:55 pm

no dziś już było prawie wiosennie :) zaliczyliśmy dłuzszy spacer i mam ochote na więcej :) Daj znać czy zakupy się udały i czy coś wybrałaś :)
kratka

Powrót do Nasze dzieci