Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek dla dziecka

Nasze pociechy, niemowlęta, tuptusie i przedszkolaki. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem związanym z macierzyństwem

Wózek dla dziecka

Postprzez Horig » Pn sie 19, 2019 11:01 am

Jakimi kryteriami kierowaliście się przy wyborze wózka dla dziecka? Poród za trzy miesiące, a ja jestem kompletnie zielona w temacie... Głównie patrzę na wygląd i wiem już jakie mi się podobają - coś w tym stylu: https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Stokke_Wozki-Stokke-1845.html, ale domyślam się, że nie tylko o to chodzi. Podpowiedzcie mi coś, proszę :)
Horig

Re: Wózek dla dziecka

Postprzez rikiki » Pn sie 26, 2019 6:13 pm

To ja polecam Ci Riko Basic , który jest nowoczesnym wielofunkcyjnym wózkiem dostępnym w atrakcyjnej cenie. Dużą jego zaletą jest funkcja bujania gondoli oraz przepinane siedzisko i pompowane amortyzowane koła. Na spacerach sprawdza się bardzo dobrze, prowadzi się go łatwo i wygodnie.
rikiki

Postprzez MartaSwitezianka » Pn sie 26, 2019 7:29 pm

Ja ostatnio musiałam kupić typową spacerówkę i też bardzo długo zastanawiałam się nad tym, gdzie ją kupić. I w końcu stwierdziłam, że najlepiej zamówić na https://dudus.pl/ . To tam kupowałam pierwszy wózek dla mojego synka, który sprawdza się genialnie :) jest porządny i solidny - podobnie jak nasza nowa spacerówka!
MartaSwitezianka

Postprzez beabeka » Wt sie 27, 2019 12:01 pm

Możesz teraz śmiało zamówić idealną spacerówkę u x-landera, nic nie tracisz, zamów na próbę jak ja, wybrałam ostatecznie x-fly chociaż brałam też pod uwagę x-go, obie są fajne ale x-fly jakoś bardziej przypadła mi do gustu
beabeka

Powrót do Nasze dzieci