Wyszukiwanie zaawansowane »

kebaby pizza i hamburgery

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

kebaby pizza i hamburgery

Postprzez mami144 » Cz maja 19, 2016 11:54 am

Witam zastanawia mnie żywienie dzieci w wieku do lat 3 ... Czy można z dziećmi od czasu do czasu pójść do maka lub na pizze? wiele mam widuje w fast foodach . Czy to bezpieczne i zdrowe? jak dla mnie domowa kuchnia najlepsza :)
mami144

Re: kebaby pizza i hamburgery

Postprzez marzenka.o » Cz maja 19, 2016 12:05 pm

Serio? Chcesz dziecko zabierać na fast food? Jak musisz, to przygotuj sama maluchowi pizzę czy hamburgera.
marzenka.o

Postprzez Cudowna » Cz maja 19, 2016 12:52 pm

Mój starszy syn uwielbia kebaby i pizze, ale tylko te własnoręcznie robione, na świeżych składnikach.
najlepszą biżuterię znajdziesz na silveris.pl
Cudowna

Postprzez Ktogaly » Pt maja 20, 2016 11:48 am

Takie jedzenie jest tak samo niezdrowe dla nas jak dla dzieci. Więc raz za czas jak zje to mu się nic nie stanie, ale uważaj, bo jeśli mu zasmakuje to już może nic nie jeść, tylko ciągle będzie chciał fastfood.
Ktogaly

Postprzez mimooo » Pt maja 20, 2016 2:49 pm

Co za pomysł w ogóle ? Nawyki żywieniowe to bardzo ważna przestrzeń w życiu dziecka. Jeśli spaczymy je od małego, to jeśli Twoje dziecko nie ma dobrej przemiany materii, to od razu możesz zacząć kupować mu ciuchy w rozmiarze XL i zacząć leczyć na serce, albo cukrzyce ;)
mimooo

Postprzez Proolek » Wt maja 24, 2016 9:04 am

Najlepiej podawać mu takie potrawy które często robimy w domu żeby się przyzwyczaił i chętnie je jadał. Fastfood czasem nie zaszkodzi, ale wiem, że dziecko może tak polubić takie rzeczy że już innych nie zje. Najbezpieczniejsza jest pizza. :D
Proolek

Postprzez Bidwak » Pn cze 06, 2016 1:13 pm

Mój syn nie lubi kebabów, dałem mu raz spróbować. Za to pizze ciągle chce jeść, ale na szczęście żona często robi domową która jest zdrowsza. :)
Bidwak

Postprzez Iocasta » Wt cze 07, 2016 9:58 am

Od czasu do czasu (czyli jednak raczej rzadko) można się wybrać do fast fooda, ale nie sądzę, by dobrym pomysłem było zabieranie tam tak małego dziecka. Pizza wydaje się już rozsądniejszym pomysłem (tym bardziej, że smaczną można zrobić w domu), ale też nie należałoby z nią przesadzać.
http://www.cel.com.pl/kursy-stacjonarne-2 - kursy językowe w Krakowie, właściwie dla każdego, polecam :)
Iocasta

Postprzez Censee » Śr cze 08, 2016 1:13 pm

Wydaje mi się, że nie powinniśmy ograniczać dzieci. Jeśli lubią to niech raz za czas zjedzą. Oczywiście w miare rozsądku. :P
Censee

Postprzez candi2012 » Wt cze 14, 2016 11:06 am

Zdecydowanie jestem przeciwna! mnie mama nie zabierała nigdy na fast foody, dopiero jako nastolatka zaczęłam chodzić, ale też sporadycznie i sylwetkę mam nienaganną. Dzieci szybko sie uzależniją od takich rzeczy jak fast foody i słodkie napoje gazowane. Mojego syna zabrałam dopiero w wieku 6 lat na pizze poznań z ciecierzycy, czyli zdrową i dietetyczną.
candi2012

Następna strona

Powrót do Żywieniowe ABC