Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyciskarka czy...?

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: Wyciskarka czy...?

Postprzez Kolornieczja21k » Śr mar 21, 2018 3:01 pm

Jak wyciskarka to tylko taka która robi super sok czy mus czyli wyciskarka wolnoobrotowa. Niezły przegląd modeli znajdziesz na stronie https://www.ceneo.pl/Wyciskarki_do_owocow To taka zbiorcza przeglądarka cenowa i do tego znalazłam tam model, którego nie widziałam w sklepie stacjonarnym. Teraz chce kupić na prezent ślubny i powiedzcie mi co myslicie o tej KUVINGS C9500? Czy to dobra cena za nią czy nie?
Kolornieczja21k

Postprzez Luna82 » Wt mar 27, 2018 2:56 pm

wyciskarka to świetna sprawa, kupiłam kiedyś i wyciskałam codziennie soki, smak zupełnie nieporównywalny z tymi z sokowirówki.
Musze znów ją wyciągnać i wyciskać soki :) szczególnie te z marchwewki :)
Luna82

Postprzez Luna82 » Wt mar 27, 2018 2:57 pm

i buraka, najlepiej zmieszać buraka z marchwią wychodza bardzo dobre.
Luna82

Postprzez JuliaRed8000 » Wt kwi 10, 2018 3:32 pm

Dobra wyciskarka to podstawa. Nie ma to jak wycisniety sok.

Postprzez jjusti18 » Śr kwi 18, 2018 9:26 am

Słyszałam ostatnio, że do wolnoobrotowej wyciskarki marki Muke dodają właśnie fajne dodatki do zakupu, typu książka z przepisami. Właśnie planuję zakupić to urządzenie, ponieważ słyszałam że można za pomocą niego wykonać naprawdę dobre i zdrowe soki, bogate w witaminy i minerały. Szczerze mówiąc mam już dosyć tych kupnych sok, bo czuć ich niską jakość i zawierają mnóstwo chemii. Postanowiłam teraz zadbać o swoje zdrowie i dlatego będę robić naturalne soki.
jjusti18

Postprzez Albercik » Pn cze 04, 2018 1:32 pm

Jeśli chodzi o buraka, to moim zdaniem jest on smaczny w każdym możliwym połączeniu. ;)) Co do konkretnych modeli, to moim zdaniem warto zainwestować w Biochefa. Odkąd żona zaszła w ciążę, to w zasadzie cały czas lecimy na sokach z wyciskarki i naprawdę super nam smakują, a też pewnie pod kątem zdrowia to dużo daje. Co do samego Biochefa to żona poleciała na design, ja z kolei na to, że mają mocny silnik i dożywotnią gwarancję na niego. ;) Ogólnie moim zdaniem warto się szarpnąć.
Albercik

Postprzez Ralka43 » Wt cze 12, 2018 12:20 pm

Ja bym o to popytał znajomych. Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.
Życie się nie myli, jeżeli serce ma odwagę je zaakceptować.
Ralka43

Postprzez julia1 » Śr cze 13, 2018 10:17 am

dla mnie wygodniejsza jest sokowirówka i częściej z niej korzystam
julia1

Postprzez ciki » N wrz 23, 2018 7:33 pm

Sądzę, że w tej kwestii nieoceniony będzie blog - https://www.uroda.info.pl/fryzury-na-wesele/ dowiesz się na nim wszystkie co jest związane ze zdrowiem, oraz urodą - w bardzo przystępny sposób do czytania.
ciki

Postprzez GabiM29 » So wrz 29, 2018 2:27 pm

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką wyciskarek do soków, ponieważ jest to świetne rozwiązanie dla utrzymania zdrowia całej rodziny. Dlatego zawsze rano staram się przygotować coś dobrego dla swoich pociech i tak też jest teraz, szczególnie gdy okres jesienny niestety nie zawsze będzie sprzyjał. Jeżeli szukasz sklepu w którym możesz liczyć na pomoc specjalistów oraz szeroki wybór połączony z bardzo dobrymi cenami to polecam Ci zajrzeć do https://www.wyciskarki.pl
GabiM29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywieniowe ABC