Wyszukiwanie zaawansowane »

motywacja do ćwiczeń

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: motywacja do ćwiczeń

Postprzez kasienka84 » Śr paź 11, 2017 10:51 am

Jak znaleźć motywacje i najważniejsze, jak ją utrzymać! To jest pytanie. Ostatnio zrozumiałam, że nie muszę być idealna. Nie godzę się na tych wszystkich idealnych ludzi wokół mnie, którzy są zoperowani, wyretuszowani. Wszystko robię, dla siebie. Dla siebie staram się jeść lepiej. Chodzę na zumbę, jogę bo chcę być w formię. I po pierwsze nie robię tego z przymusu tylko dla funu!
kasienka84

Postprzez jjusti18 » Śr lis 22, 2017 3:11 pm

Brzmi to naprawdę dobrze, grunt to dobra motywacja. U mnie wyglądało to tak, że jej generalnie brakowało. Wszystko zmieniło się natomiast gdy na facebooku koleżanka dała na pewien blog dotyczący motywacji do schudnięcia. Zapoznałam się z nim po czym odnalazłam w sobie motywacją i chęci do działania. Dzisiaj już nic nie stanowi dla mnie trudu, bo czuję że mogę wszystko i wszystko zależy jedynie ode mnie.
jjusti18

Postprzez Saleekho » Cz lis 23, 2017 10:31 am

Motywacja to tylko chwilowe uczucie. Ty potrzebujesz determinacji i konsekwencji. :)
Saleekho

Postprzez Sudetka » N mar 25, 2018 2:32 pm

Tak czy inaczej, skądś siłę trzeba czerpać, by naprawdę wytrwać w swoim postanowieniu. Piszecie o Nowym Roku, że jest to najbardziej mobilizujący czas, ale na mnie to jakoś nie działa. Wielokrotnie już próbowałam, wpajałam sobie do głowy, że to ten najwyższy czas coś ze sobą zrobić i zadbać o swoje życie i zdrowie, a kończyło się jak zwykle. Ostatnio trafiłam na inspirujący blog http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/, który zajmuje się szeroko rozumianą motywacją. Niezależnie czy potrzebujemy jej do pracy, odchudzania, czy rzucania jakiegoś nałogu. Myślę, że warto się zapoznać z zamieszczanymi tam lekcjami, liczę, że dostanę pozytywnego kopa.
Sudetka

Postprzez Bibitia » Pn mar 26, 2018 12:21 pm

Wydaje mi się, że zdrowie jest już wystarczającą motywacją. :)

Postprzez Luna82 » Wt mar 27, 2018 2:53 pm

skakanka to świetny pomysł, sama muszę sobie kupić :) dzięki !
Luna82

Postprzez marzenka.o » Cz kwi 05, 2018 12:46 pm

Mi się w domu dobrze ćwiczy z Chodakowską. Tylko ona mnie motywuje.
marzenka.o

Postprzez pumkaz » Śr maja 09, 2018 9:24 am

Chcesz poczytać trochę na tematy zdrowotne to zaglądnij na bloga http://www.zrodlozdrowia.pl/sposoby-na- ... te-wlosy// tam tego typu artykuły pojawiają się systematycznie, powinny pomóc Ci w rozwiązaniu problemu
pumkaz

Postprzez Bodzislaw » So cze 02, 2018 10:32 pm

Ja przeglądam wtedy zdjęcia na instagramie i wyobrażam sobie, ze mógłbym tak wyglądać.
Bodzislaw

Postprzez minuta » Pt cze 29, 2018 11:39 am

Mnie zmotywowała w końcu myśl o tym, jak cellulit na udach może mi się rozrosnąć. Głupie, ale poskutkowało, bo wreszcie się zmotywowałam, by ułożyć sobie plan treningowy i nie poddawałam się, pomimo tego, że na początku mój organizm wyraźnie protestował i nie chciał ciągnąć tego dalej. Pierwsze widoczne efekty również dały mi kopa do kontynuacji utrzymywania formy, z czego bardzo się cieszę.
minuta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywieniowe ABC