Wyszukiwanie zaawansowane »

Kaszki bio w diecie dziecka?

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Kaszki bio w diecie dziecka?

Postprzez radzia » Pt paź 18, 2019 12:18 pm

Chciałabym dziś z Wami porozmawiać na temat kaszek dla dzieci bio. Może i temat był poruszany na forum, ale mnie interesuje szczególnie jedna marka - Helpa https://www.helpa.pl/ . Myślę nad kupieniem u nich kaszek tradycyjnych, na przykład jaglanej i do tego dokupię Łyżeczki, albo Różdżki dla zmiany smaku. Czy możecie mi więcej o nich powiedzieć? Czy dobrze myślę, czy dzieciaki w ogóle są za takimi smakołykami?
radzia

Re: Kaszki bio w diecie dziecka?

Postprzez Kamila75 » So paź 26, 2019 9:26 am

Tak piszecie o tych łyżeczkach i różdżkach, a co to w ogóle jest? I skąd znalazłyście tę całą markę Helpa? Możecie więcej o nich napisać? Moje właśnie stronią od kaszek i owoców i szukam sposobu na to, żeby je jednak skłonić do smakowania ich. Może te bio kaszki o których piszecie, to będzie strzał w dziesiątkę? Co myślicie? Jak nie jaglanej, to może z quinoa spróbowałabym, jeśli tam znajdę.
Kamila75

Postprzez stasiakit » Wt lis 05, 2019 10:38 am

Kaszki bio różnią się od tradycyjnych tym, że zboże uprawiane do nich jest dużo zdrowsze, gdyż nie stosuje się oprysków. Czasem też zmienia się sposób produkcji. Co do helpy, to znam, próbowałam, dobra jakość. W ogóle można powiedzieć, że kaszki są nie tyle co dobre, co naprawdę smaczne i dzieciaki je lubią. Moje na pewno ;) . A już szczególnie Różdżki smaku, które zadziwiająco znikają z szafek ;) .
stasiakit

Postprzez zazanka » Wt lis 05, 2019 10:41 am

Te tajemnicze różdżki czy łyżeczki, które Cię tak ciekawią, to nic innego jak liofilizowane owoce. I Łyżeczki Smaku to po prostu opakowania po 40 g i je możesz po prostu przechowywać w szafce. A Różdżki Smaku to nic innego jak małe saszetki, również z owocami liofilizowanymi. Tylko uważaj, bo te potrafią, jak tu jedna mama już pisała, magicznie znikać ;). Ja się ciągle dokupić nie mogę. Ale to też znak, że dzieciakom smakują. A z kaszek to najbardziej lubiimy jaglaną.
zazanka

Postprzez Martazosiedla » Cz lis 07, 2019 9:50 am

Moi drodzy, mam do was pytanie , jakie jest wasze zdanie odnośnie karmienia piersią, jesteście zwolennikami czy raczej niekoniecznie ? znalazłam ciekawy artykuł https://www.philips.pl/c-m-mo/poradnik- ... ia-piersia uwazam ,ze karmienei piersa to super sprawa! Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?
Martazosiedla

Postprzez magia » Pt lis 08, 2019 8:09 am

Ja znalazłam markę Helpa w sieci po tym, jak mieli małą promocję u nas na Dniu Dziecka. Akurat już wtedy byłam w ciąży i o tym nie wiedziałam. Dziś dobrnęłam szczęśliwie do 5 miesiąca i wiem, że najgorsze już za mną. Już sobie obejrzałam te wszystkie kaszki bio i wiem, że to od nich zacznę żywienie maluszka. Jeśli i nam zasmakuję, to wprowadzę je do codziennego jadłospisu każdego z nas ;) .
magia

Postprzez Szelnimjrak » Cz lis 28, 2019 12:12 pm

Jak dla mnie to przy każdym pomyśle na zmianę diety dziecka należy to skonsultować z lekarzem. Sama konsultowałam żywienia mojego dziecka z dietetykiem z http://medicusexpert.pl/ we Wrocławiu. Pomógł mi dobrać dietę w ten sposób, żeby synek miał jak najwięcej wszystkich składników odżywczych.
Szelnimjrak

Postprzez jagodeczka321 » Pt gru 06, 2019 10:09 am

sama przymierzam się do wprowadzenia małemu kaszek bio, siostra polecała mi https://e-biosklep.pl/zywnosc-ekologicz ... etowy.html i chyba się skuszę właśnie, bo dzieciaki siostry się zajadają
jagodeczka321

Powrót do Żywieniowe ABC