Wyszukiwanie zaawansowane »

Witaminy w diecie dziecka

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: Witaminy w diecie dziecka

Postprzez basiabarbara » Pn lip 03, 2017 1:45 pm

myślę że witamina d3 to obowiązek w diecie każdej osoby a w szczególności dzieci https://sklep.kfd.pl/kfd-vitamin-d3k2-m ... -4867.html ja swojemu kupuję właśnie te i nie ma jakichś efektów ubocznych czy coś więc spokojnie mogę polecić, chyba że gdzieś taniej znajdziesz no ale według mnie tutaj jest duża jakość w stosunku do ceny :)
basiabarbara

Postprzez Luna82 » Pt paź 20, 2017 5:19 pm

też mi sie wydaje, że witamina d3 to mus ( niektóre badania wykazują, że większość Polaków ma niedobór) i kwasy Omega 3 (olej rybi). Z innymi suplementami bym uważała....
Luna82

Postprzez Lenka4 » Pn paź 23, 2017 12:11 pm

Warto podawać dziecku tran w kapsułkach, teraz są takie fajne, kolorowe.
Lenka4

Postprzez Luna82 » Pn paź 23, 2017 7:21 pm

no właśnie też widziałam tran czy witaminę d3 w tych żelkach. Nawet chciałam je kupić moim dzieciom, ale zastanawiam się czy one nie mają za dużo szkodliwych barwników ? :(
Luna82

Postprzez kingy » Śr paź 25, 2017 9:48 am

Cześć,
Dostałam na prezent weselny ekspres do kawy jura - serio super prezent (http://www.sabro.com.pl/) no ale zaszłam w ciąże i w sumie to ja już nie wiem czy mogę się tej kawy napić czy jest szkodliwa czy nie w sensie w jednej książce piszą,ze można bo wszystko dla ludzi w drugiej, że szkodzi dziecku. Macie jakieś sprawdzone źródło albo nie wiem z doświadczenia jesteście w stanie mi pomóc ?
kingy

Postprzez agnieszka123321 » Cz lis 16, 2017 1:58 pm

Również uważam że witamina d3 jest najważniejsza dla prawidłowego rozwoju dziecka i dlatego też szukałam fajne zestawy witamin i minerałów dla dzieci i znalazłam sklep https://www.pbc24.pl/zul_m_PRODUKTY_Pro ... i-370.html . Produkty najlepszych producentów i w dobrej cenie. Moja Kasia uwielbia jej witaminki ;)
agnieszka123321

Postprzez etan » Cz lis 16, 2017 3:27 pm

Tran, wapń i witaminy B i C to najważniejsze rzeczy, które dzieci muszą przyjmować. Jest teraz wiele suplementów dostępnych wyłącznie dla dzieci, co jest fajne, bo kiedyś takich specjalnych serii nie było. Dla tych, którzy krzyczą, że dzieciom nie powinno podawać zbyt dużo leków, przypominam, że nie jest możliwe zawsze dostarczanie wszystkich niezbędnych substancji z pokarmem, jest to praktycznie niewykonalne i albo jedzenie byłoby bez smaku albo monotonne, czego dzieci nie lubią.
etan

Poprzednia strona

Powrót do Żywieniowe ABC