Wyszukiwanie zaawansowane »

rozszerzanie diety dziecka - skąd zdrowa żywność ? Warszawa

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

rozszerzanie diety dziecka - skąd zdrowa żywność ? Warszawa

Postprzez evee » Cz kwi 23, 2020 6:07 pm

Drogie mamusie synek kończy właśnie 5ty misiąc a ja już powoli zabieram się za rozszerzanie diety. Chcę wprowadzać już pierwsze warzywa jak np marchewki. Trochę obawiam tych poroduktów z marketów bo doskonale wiem, ze jakość bywa rózna. Poza tym teraz raczej unikam wyjść do sklepów więc szukam czegoś z dostawą do domu. Możecie się podzielić namiarami na jakieś sprawdzone sklepy z eko żywnością ? Niestety nie mam dostępu do produktów od rolników a bardzo tego żałuję :(
evee

Re: rozszerzanie diety dziecka - skąd zdrowa żywność ? Warsz

Postprzez bubaa » Cz kwi 23, 2020 6:36 pm

doskonale Cię rozumiem, pamiętam jak ja szukałam mięsa, owoców i warzyw od lokalnych dostawców ( też dla mojego pierworodnego ;p ). Poszukałam, popróbowałam i teraz z ręką na sercu polecam sklep RANO ZEBRANO. Zamawiam tu już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam :) dostajesz do domu produkty od lokalnych rolników i dostawców z Mazowsza ( też mieszkam w Warszawie ). Rewelacyjna jakość, dobra cena, szybka i zawsze terminowa dostawa.
bubaa

Postprzez kalinka1 » Śr kwi 29, 2020 9:43 am

też korzystam z oferty Rano Zebrano i jest całkiem okej., Sympatyczna obsługa, zakupy kompletne i zgodne z zamówieniem. Kupuję tu najczęściej mięso i nabiał ale warzywa też mają super :)
kalinka1

Postprzez evee » Śr kwi 29, 2020 10:27 am

dziewczyny bardzo Wam dziękuje za pomoc, nie znam tego sklepu ale już się biorę za nadrabianie zaległości :)
evee

Postprzez monikachruszyn » Wt maja 12, 2020 1:44 am

Ja z czystym sumieniem polecam Smak Natury na ulicy Redutowej. Mają naprawdę fajne ekologiczne produkty, moje dzieciaki szczególnie uwielbiały musy owocowe, stopniowo zaczęłam im kupować owoce i jakoś poszło.
monikachruszyn

Postprzez kalinka1 » Cz cze 04, 2020 1:08 pm

evee napisał(a):dziewczyny bardzo Wam dziękuje za pomoc, nie znam tego sklepu ale już się biorę za nadrabianie zaległości :)

spokojnie zamawiaj, na pewno będziesz zadowolona. jak masz konto na facebooku to warto sledzic ich profil :) tam zamieszczaja info na temat aktualalnosci, ostatnio nawet dzielili się przepisami na rozne pyszności np z buraków :)
kalinka1

Postprzez evee » Wt cze 09, 2020 10:21 am

tak profil mam już polubiony od samego początku :) zamówienie złożone, jutro będzie dostawa :)
evee

Postprzez kalinka1 » Cz cze 18, 2020 3:30 pm

oo evee to koniecznie daj znac jak wrażenia po pierwszej dostawie :) będziesz zamawiać więcej ?
kalinka1

Postprzez evee » Pt cze 19, 2020 8:34 am

jestem zachwycona :) pan przyjechał punktualnie, był sympatcyzny, dostarczył zamówienie pod samiutkie dzrwi wiec nie musiałam nic dzwigac. Jakość warzyw i mięsa - pierwsza klasa! jak to jest, że pochodzenie danych produktów tak wpływa na smak już gotowych potraw. Spodobało mi się, na pewno będe zamawiać częściej :)
evee

Postprzez kalinka1 » Cz lip 16, 2020 11:14 am

no i super evee bardzo się cieszę, ze jesteś zadowolona :) zamawiaj ile się da i korzystaj z dobrodziejstw natury :)
kalinka1

Następna strona

Powrót do Żywieniowe ABC