Wyszukiwanie zaawansowane »

dieta

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: dieta

Postprzez evita » N lis 23, 2014 4:23 pm

W necie jest pełno takich porad co jeść podczas karmienia :)
evita

Postprzez angiella » So gru 27, 2014 1:45 am

Dziewczyny, chciałam się z Wami podzielić odkryciem, które dokonałam :)
Czy wiecie, że woda z kranu nie zawsze jest dobra dla naszych maluszków? Ja ostatnio natrafiłam na ciekawy artykuł dotyczący filtrów do wody Dafi. Oczyszczają wodę, która nie zawsze jest pierwszej jakości.
Wy korzystacie z jakiś filtrów, które oczyszczają wodę?
angiella

Postprzez magda906 » Śr gru 31, 2014 2:21 pm

Ja uważam, że w czasie karmienia piersią trzeba bardzo dużo uwagi przykładać właśnie do diety, przecież chodzi o zdrowie naszego malucha. Od siebie podsyłam fajny artykuł na ten temat - Dieta matki karmiącej – 10 zasad . Warto sobie poczytać i dowiedzieć się na czym powinniśmy skupić się najbardziej, jeśli chodzi o tę dietę.;)
magda906

Postprzez Byroneu2933 » Śr sty 07, 2015 11:32 am

Bardzo dobre te na górze wyżej zasady. Jednak ja z własnego doświadczenia podam, że jesteśmy tym co jemy. Powinni mieć zdrową dietę bez żadnych dań podawanych na szybko i żadnych fast foodów bo to tylko szkodzi. Oraz trzeba unikać papierosów i wiadoma sprawa piwa.
Byroneu2933

Postprzez Drgabriela79 » Pt sty 16, 2015 8:36 am

Tak dobre tutaj dziewczynki rady podajecie : ) Tak właśnie też słyszałam, że woda z kranu jest tutaj niepewna i może być trochę niezdrowa a nawet bardzo ehh Tak stosuję takie filtry od pewnego czasu i czuję się bezpieczniej ponieważ nie martwię się już o taką rzecz czy woda jest zdrowa czy też nie. Filtry bardzo dobra rzecz.
Drgabriela79

Postprzez Elwira88 » So sty 24, 2015 6:49 pm

Dokładnie...też mi się wydaje, że taka http://wodadladziecka.pl/dieta_dziecka to podstawa. Nie wiem czy ktoś kupował właśnie tę wodę?
Elwira88

Postprzez JoJoW » N sty 25, 2015 1:53 pm

kuleczka21 napisał(a):Na pewno trzeba jeść zdrowiej i zwracać uwagę na to co się je.
No i czasu na przygotowanie posiłków jest mnie. Dla mnie zbawieniem okazał się przy tym multicooker ( polecam ten: multicooker Redmond rmc m110 marki Redmond). Obiad przygotowuje się praktycznie sam. Wystarczy wrzucić produkty i wybrać program.
No i opcja opóźnionego startu- jak dla mnie rewelacja.

Cena też świetna, trochę drogie, a to jest coś w rodzaju szybkowaru?
JoJoW

Postprzez Carmenn » Wt sty 27, 2015 6:08 pm

Podczas karmienia lepiej żadnych diet nie stosować jednak jeżeli przestaniesz karmić możesz znaleźć dobrego dietetyka i zacząć stosować dietę jednak wcześniej nie polecam.
Carmenn

Postprzez marzenka.o » Cz kwi 09, 2015 7:18 am

Drgabriela79 napisał(a):Tak właśnie też słyszałam, że woda z kranu jest tutaj niepewna i może być trochę niezdrowa a nawet bardzo ehh Tak stosuję takie filtry od pewnego czasu i czuję się bezpieczniej ponieważ nie martwię się już o taką rzecz czy woda jest zdrowa czy też nie. Filtry bardzo dobra rzecz.

Wszystko zależy od tego z jakiego regionu Polski pochodzisz i czy były u Ciebie wymieniane rury, którymi ta woda płynie. Są takie tereny, gdzie lepiej unikać picia kranówki, ale w większości miast jest to bezpieczne. Ja mam dzbanek filtrujący i tylko co jakiś czas zamawiam filtr do dzbanka z BricoMiechow.pl, więc mam 100% pewność, że moja woda jest zdrowa i bezpieczna. No i raz na jakiś czas kupuję wodę wysoko zmineralizowaną, żeby na wszelki wypadek uzupełnić poziom minerałów w moim organizmie.
marzenka.o

Postprzez vicky0019 » Pn kwi 13, 2015 11:13 am

Moim zdaniem najlepszą dietę opracuje nam dietetyk to właśnie tam najlepiej zwrócić się o pomoc. Taka filtrowana woda również uważam, że jest bardzo dobra, też posiadam tego typu dzbanek i faktycznie jest czystsza i lepiej smakuje.
vicky0019

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywieniowe ABC