Wyszukiwanie zaawansowane »

Problemy trawienne u malucha

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: Problemy trawienne u malucha

Postprzez KasiaeM123 » Wt kwi 05, 2016 2:36 pm

Również uważam żę to może być nietolerancja laktozy. Może wykonaj badania genetyczne w tym kierunku a będziesz miała pewność :) Można je zrobić na https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczn ... ja-laktozy. Im szybciej się dowiesz tym twoje dziecko będzie mniej cierpiało. Teraz takie badania są bardzo powszechne i są dostępne dla wszystkich
KasiaeM123

Postprzez ewkamarchewska » N kwi 10, 2016 3:23 pm

zaparcia odwieczny problemy. Sąsiadka mi dała diocpeg junior dla córki jak mała je miała i przyznam że zdziwiło mnie, bo był bardzo skuteczny. Kasi raz dwa mineło wszystko.
ewkamarchewska

Postprzez gabrysienka » Cz cze 09, 2016 4:11 pm

Takie "trudno-diagnozowalne", często niespecyficzne objawy, nie dające od razu obrazu konkretnej dolegliwości warto wziąć pod lupę. Mój syn ma podobne zaburzenia i właśnie zapisałam go na te badania: http://www.genom.com.pl/badanie-poziomu-przeciwcial-igg.html. Chcemy wykryć, czy cierpi na jakieś konkretne nietolerancje pokarmowe, no bo jest to droga, która daje możliwość dalszego działania. Póki co, leczymy go objawowo, ale wiadomo, że gdzieś musi tkwić przyczyna, no i chemy dowiedzieć się dokładnie, co mu dolega. A badanie takie pozwala wykryć nietolerancje pokarmowe produktów takich, jak: owoce, warzywa, ryby, mięso, produkty mleczne, jaja, orzechy oraz zboża (zarówno glutenowe, jak i bezglutenowe).
gabrysienka

Postprzez luizzaa39 » Cz cze 16, 2016 4:23 pm

Szukałam ostatnimi czasy bardzo dobrych tabletek które mogłabym kupić mojemu dziecku na trawienie i farmaceuta w mojej okolicy polecił mi niesamowicie skuteczne tabletki na trawienie liv. 52 które można kupić właśnie bez recepty, niesamowicie szybko działają i co ważniejsze są skuteczne i można je kupić w dobrych cenach !
luizzaa39

Postprzez marysiek » Pn cze 20, 2016 6:58 pm

Zawsze jak mam problemy w domciu z różnymi dolegliwościami czy jakimiś "super akcjami" to zaglądam do sieci na fachowe portale np http://portal-medyczny.pl/porady, gdzie lekarze i specjaliści wrzucają artykuły z mnóstwem wskazówek i porad co i jak robić by zaradzać różnego rodzaju dolegliwościom.
marysiek

Postprzez beabeka » Pt sie 26, 2016 3:03 pm

Mój maluszek miał zaparcia w 7 miesiącu ale po dicopegu minęły bez śladu, podobno przy w prowadzaniu nowych produktów taki stan się czasem zdarza
beabeka

Postprzez ewella28 » Śr lut 01, 2017 9:48 pm

Ja mogę polecić Nutramigen - po nim zupełnie ustąpiły kolki i wzdęcia. Zresztą poleciła mi go znajoma lekarka, więc miałam pewność, że to dobra decyzja.
ewella28

Postprzez kalinka1 » Pn maja 15, 2017 6:25 pm

My na szczęście nie mieliśmy tego problemu ale córka mojej siostry przez kilka miesięcy zmagała się z tym problemem. Wtedy ktoś polecił jej sprawdzony sposób na kolkę. Przyniosło to sporą ulgę dziecku, wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że taki termofor może tak znacząco pomóc w problemach związanych z kolkami.
kalinka1

Postprzez marakuja89 » So cze 03, 2017 2:37 pm

ja na wzdecia przy zmianie diety corci podawalam dicopeg junior mozna go podawac niemowlakom
marakuja89

Postprzez alinkawinka » N cze 04, 2017 5:07 pm

najlepsze na trawienie jest urozmaicenie jego diety w jakieś lekkie warzywka, które dobrze wpłyną na metabolizm i będą źródłem błonnika
alinkawinka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywieniowe ABC