Wyszukiwanie zaawansowane »

Problemy trawienne u malucha

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: Problemy trawienne u malucha

Postprzez alicjuszW » Cz paź 19, 2017 3:24 am

Na wzdęcia i kolki u maluszków skuteczne są także krople esputicon. Kuzynka podaje je synkowi i w połączeniu z herbatką koperkową i ogrzewaniem oraz masowaniem brzuszka naprawdę działają. Te krople nie posiadają środków słodzących oraz konserwantów, dla dzieci są jak najbardziej bezpieczne.
alicjuszW

Postprzez Lenka4 » Pn paź 23, 2017 12:09 pm

Najlepiej przerzucić malucha na bardzo delikatna dietę, można spróbować mleka bez laktozy.
Lenka4

Postprzez ballettka » Śr lis 01, 2017 1:16 pm

Dokładnie, takie objawy mogą sygnalizować, że problemem jest tutaj alergia na mleko krowie. U nas takie trudności ustały, gdy zaczęłam podawać mleko modyfikowane dla alergicznych dzieci.
ballettka

Postprzez playskin » Pn gru 11, 2017 10:20 am

zgadzam się warto to spróbować
http://vid-tube.biz/
playskin

Postprzez marysia8383 » Wt gru 19, 2017 5:46 pm

Esputicon jako jedyny ma dimetykon no i sama cena jest jak najbardziej na plus. Sprawdził się u moich dzieci i poleciłam go nie jednej mamie.
marysia8383

Postprzez wowinka » So gru 30, 2017 1:03 pm

Przy problemach trawiennych np. kolkach, warto sprawdzić, czy dziecko nie ma alergii na mleko krowie, u nas tak się właśnie objawiała alergia. Teraz dziecko pije Nutramigen i jest już w porządku :)
wowinka

Postprzez MamaDodo » Cz sty 25, 2018 10:16 am

zdecydowanie jest to kwestia zlego zywienia.. musisz podawac konkretne produkty by zobaczyc co jej szkodzi, jak robisz obiadowe mieszanki to nie znajdziesz przyczyny... moj syn to totalny niejadek.. moglby tylko na kaszkach zyc.. przy nich nie bylo problemow z jelitami, problem zaczal sie jak zaczelam mu wciskac rozne inne obiadki ktorych nie chcial.. organizm bardzo sie buntowal.. dopiero jak zmienilam jedzenie na ekologiczne, zaczelam dodawac ziola o ktorych tu wyczytalam https://www.smyk.com/porady/zdrowie/zdr ... dla-dzieci to syn zaczal powoli przyswajac posilki i problemy sie skonczyly
MamaDodo

Postprzez enyk » Śr sty 31, 2018 6:14 pm

Cześć, znalazłam ostatnio artykuł http://activemama.pl/zdrowie-niemowlaka/ i zastanawiam się, czy warto jest z czegoś takiego korzystać. Może lepiej jest polegać tylko i wyłącznie na wiedzy mojego ginekologa? Tak mi się w każdym razie wydaje ze powinno być lepiej, a co wy o tym myślicie?
enyk

Postprzez Atamara » Śr lut 21, 2018 8:44 pm

Niestety maluchy często mają problemy z brzuszkiem. Moja córka odkąd pamiętam miała kolki a potem bolący brzuszek ;/ Od niedawna podaje jej herbatkę Hipp Zdrowy Brzuszek na trawienie https://biobaby.pl/product-pol-198-HiPP ... uszek.html . Od tego czasu problemy się skończyły. Nawet apetyt jej się zwiększył bo chętniej je jak nie boli ja brzuszek.
Atamara

Postprzez Achdrao » So lut 24, 2018 11:43 pm

Nasza córeczka również miała problemy z kolkami i biegunkami. Lekarz podczas jednej z wizyt zalecił nam stosowanie mleka Humana przeciw biegunkom i powiem wam, że na prawdę się ono sprawdza. Wydaje mi się, że coraz częściej takie mleka modyfikowane stają się niezbędnym elementem diety maluszka, czy to w przypadkach takich jak mój czy też wtedy kiedy matka nie ma pokarmu.
Achdrao

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywieniowe ABC