Wyszukiwanie zaawansowane »

Eko jedzenie.

Wszystko o jedzeniu- karmienie butelką, piersią i rozszerzanie diety. Przepisy na dania dla dzieci

Re: Eko jedzenie.

Postprzez TeresaRichardson » Pt kwi 17, 2020 2:51 pm

Eko jedzenie jest strasznie niesmaczne dla mnie. Wolę moje ukochane kebaby.

Postprzez mars » Pt kwi 17, 2020 6:12 pm

Jestem tego samego zdania.
mars

Postprzez monikachruszyn » Wt maja 12, 2020 1:46 am

Według mnie eko jedzenie jest bardzo smaczne, kwestia je dobrze przygotować. Smak Natury na Redutowej w Warszawie ma świetny ekologiczny drób, do tego kuskus i pyszny obiad gotowy!
monikachruszyn

Postprzez lucynkaa » Cz maja 14, 2020 11:27 am

Ja od jakiegoś czasu staram się przede wszystkim zdrowo odżywiać. Kiedyś lubiłam jeść tłusto a słodycze jadłam bez opamiętania. Jednak organizm się zbuntował więc musiałam coś z tym zrobić. Nigdy bym nie przypuszczała, że jedzenie ma tak wielki wpływ nie tylko na naszą wagę, ale również na samopoczucie. Szukałam zdrowej żywności w różnych miejscach, jednak od jakiegoś czasu kupuję tutaj https://zdrowietolubie.pl/ . To internetowy sklep z aromaterapią i zdrową żywnością, który jest naprawdę dobrze zaopatrzony. Na stronie można znaleźć również wiele przydanych i pomocnych artykułów. Ostatnio znalazłam nawet świetny przepis :) . Warto sobie zerknąć w wolnym czasie.
lucynkaa

Postprzez muminki » Pn maja 25, 2020 2:51 am

Bardzo dobrym produktem jest mleko kozie które znajdziecie na https://www.bee.pl/danmis-mleko-kozie-u ... 65056.html ma ono dużo właściwości ale i wasze dzieci uczulone są na zwykłe mleko krowie . Warto mu wtedy podać kozie większości dzieci je bez problemu toleruje i niema objawów skazy białkowej.
muminki

Postprzez marzenka.o » Pn maja 25, 2020 12:59 pm

Bardzo lubię mleko kozie! No i bez znaczenia jest fakt, że jest sporo zdrowsze od krowiego.
marzenka.o

Postprzez Martazosiedla » Pn cze 08, 2020 9:05 pm

Ekologiczne jedzenie jest bardzo smaczne i zdrowe, ale myślę, że dla własnego bezpieczeństwa czasem warto je sprawdzić. https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... -zywnosci/
Fajnie, jeśli kupujemy je od kogoś zaufanego, ale jeśli nie mamy pewności, to myślę, że warto zrobić takie badanie dla własnego spokoju, no i przede wszystkim bezpieczeństwa.
Martazosiedla

Postprzez Filipek53523 » Pt cze 19, 2020 2:39 pm

Bardzo dużo osób nie wie skąd kupić jajka. Firma znajdująca się na stronie EGGS PRODUCT - Jaja Kurze ma w swojej ofercie sprzedaż jajek. Sądzę, że warto zwrócić uwagę na taką firmę.
Filipek53523

Postprzez Szymek151511 » Pt cze 19, 2020 3:09 pm

Wydaje mi sie, że każdy z nas powinien posmakować masła klarowanego. Na stronie PalceLizac.CO - masło klarowane ghee znajdziecie sklep, który ma takie produkty, więc według mnie warto rzucić na to okiem.
Szymek151511

Postprzez PatrycjaZylak » Wt cze 30, 2020 12:35 pm

Już od dawna sprawdzam wszystkie produkty, patrzę na ich skład czy nie zawierają niepotrzebnych barwników i konserwantów. Dlatego też najbezpieczniejsza jest ekologiczna żywność. Teraz w sklepie http://www.frutavita.pl/ kupiłam kilka fajnych produktów eko.
PatrycjaZylak

Poprzednia strona

Powrót do Żywieniowe ABC