Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy nosić przy sobie gaz pieprzowy

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Czy nosić przy sobie gaz pieprzowy

Postprzez annamaria » Cz lip 23, 2015 10:10 am

Cześc dziewczyny.Zastanawiam się czy kupić sobie gaz pieprzowy. W ostatnim czasie w pracy mam nocne zmiany i zdarza mi się wracać po ciemku.Czy warto jest kupić sobie cos takiego ?
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.
annamaria

Re: Czy nosić przy sobie gaz pieprzowy

Postprzez mixturka » Cz lip 23, 2015 10:25 am

Jasne, że tak. Taki gaz pieprzowy nie jest drogi, kosztuje coś około 20zł i jest skuteczny. Ja sobie kiedyś kupiłam jak byłam na studiach. Wracałam w późnych godzinach wieczornych do domu kiedy cała melanżeria wychodzi z domu. Jak biegłam na autobus to jeden z takich egzemplarzy do mnie podbiegł i chciał torebkę wyrwać, a że gaz miałam w kieszeni kurtki, wyjęłam, prysnęłam po oczach, ten zawył jak pies, podjechał autobus, wskoczyłam i widziałam z okna jak się po ziemi tarza. Dobrze mu tak, zastanowi się trzy razy zanim znów do jakiejś podbiegnie. Także jeśli nie czujesz się pewnie w takich nocnych godzinach to kup sobie ten gaz.
mixturka

Postprzez Oxi76 » Cz lip 23, 2015 10:27 am

Zawsze to jakieś zabezpieczenie :), ja też polecam.
Oxi76

Postprzez Bartniczka » Cz lip 23, 2015 11:25 am

annamaria napisał(a):Cześc dziewczyny.Zastanawiam się czy kupić sobie gaz pieprzowy. W ostatnim czasie w pracy mam nocne zmiany i zdarza mi się wracać po ciemku.Czy warto jest kupić sobie cos takiego ?

Oczywiście,że tak.Szczególnie,że nie jest to żaden wydatek .Zobacz sobie:
http://www.hobby4men.com/obrona/gazy-obronne.html

Gaz pieprzowy to raptem cena 20 zł ( ten podstawowy oczywiscie bo są jeszcze inne).Nie zajmuje to dużo miejsca .No i jest to ochrona nie tylko przed człowiekiem. Możesz się na przykład uchronić przed niebezpiecznym psem . Moja sąsiadka ostatnio miała taką sytuację i taki gaz jej w niej pomógł.
[url]http://www.ciazowy.pl/forum/[/url]
Bartniczka

Postprzez mandinka » Śr sie 05, 2015 2:26 pm

To zawsze jakieś zabezpieczenie, więc jak najbardziej warto. Tylko najlepiej nosić w kieszeni, bo z torebki można nie zdążyć wyciągnąć.
mandinka

Postprzez tottha37 » Śr sie 05, 2015 2:33 pm

Warto nosić w kieszeni choćby po to żeby samemu lepiej się czuć :)
tottha37

Postprzez amanda23 » Pt wrz 14, 2018 12:44 pm

Jak najbardziej taki gaz to rzecz, która nie tyle co doda Ci pewności siebie, ale w ciężkiej sytuacji może uratować Ci życie. Zerknij tutaj: https://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoobrona_Gazy-pieprzowe-404.html. Bardzo szeroka oferta takich gazów, możesz spokojnie coś dla siebie wybrać. Kwestia nauczenia się używania tego to kilka minut, a miejsca nie zajmuje wcale dużo, można wrzucić do torebki.
amanda23

Postprzez letter11 » Pt wrz 14, 2018 3:19 pm

Poszperajcie w Internecie. Z całą pewnością coś się na ten temat znajdzie.
[...] nieopowiedzianych wspomnień nie sposób wymazać, niektóre nie zasługują na to, by o nich mówić.
letter11

Powrót do Nasze troski