Wyszukiwanie zaawansowane »

Pogrzeb - jaki to koszt?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Pogrzeb - jaki to koszt?

Postprzez Kaarolinaa » Pn mar 28, 2016 3:49 pm

Czy koszt pogrzebu zależy od miasta, czy ceny usług pogrzebowych różnią się w różnych miastach?
Kaarolinaa

Re: Pogrzeb - jaki to koszt?

Postprzez Karolcia25 » Wt mar 29, 2016 6:32 pm

Ceny na pewno zależą od miasta, w jakim odbywa się pochówek. Również od parafii, bo księża mają różne stawki.
Najlepiej zorientujesz się zaglądając na stronę jakiegoś zakładu pogrzebowego.
Tutaj masz na przykład ten: http://www.arka-czeladz.pl - zerknij, jaką mają ofertę, bo od tego, co wybierzesz będzie zależała cena.
Oprócz tego, jeśli planujesz jakąś stypę po pogrzebie to jest spory koszt zwykle, więc dobrze być na niego przygotowanym.
Karolcia25

Postprzez mixturka » Śr kwi 06, 2016 4:34 pm

to wszystko zależy, nie ma żelaznych cen za pochówek
mixturka

Postprzez amelia799 » Pt kwi 08, 2016 10:59 am

Oj, różnie . W każdym mieście pewnie inna cena. Wiele zależy od wyboru trumny, miejsca pochówku, itp.
amelia799

Postprzez marcinwroblewski » Pn kwi 11, 2016 5:54 am

Wiele zależy od miasta i panujących cen. I wiele zależy od tego, na jaki pogrzeb się decydujemy, w jakim miejscu, w jakiej formie, z jakich usług korzystamy. Poza tym dochodzą też późniejsze koszty, choćby związane z wykonaniem nagrobków. Warto wybrać dobry, ale też niezbyt dobry zakład - kamieniarz Gdańsk to dobry wybór.
marcinwroblewski

Postprzez Kordiaan » Pn kwi 11, 2016 8:25 am

Myślę, że koszt kilku tysięcy a rozbieżność tak jak mówicie zależy od firm.
Kordiaan

Postprzez Azamag1 » Cz kwi 14, 2016 9:46 pm

Koszt pogrzebu będzie zależał od lokalizacji w jakiej mieszkamy, jak również od całej oprawy ceremonii pogrzebowej i wyborów z nią związanych. W chwili gdy tracimy kogoś bliskiego nie mamy głowy do szukania i porównywania cen zakładów pogrzebowych. Byłam w takiej sytuacji gdy zmarła moja ciocia, którą się opiekowałam. Zgłosiłam się wówczas do lokalnego zakładu pogrzebowego http://eden.sosnowiec.pl/, który organizuje pogrzeby w naszym regionie i z nim ustaliłam wszelkie szczegóły. Nie stać mnie było na ekskluzywną uroczystość i drogą trumnę czy kwiaty. Mimo tego zaproponowano mi dużo opcji wyboru skrojone na moją kieszeń. Pogrzeb cioci był uroczystością dostojną i wyniosłą.
Azamag1

Postprzez NataliaZdroj » Wt kwi 19, 2016 12:25 pm

Oczywiście, że koszta pogrzebu są inne w rożnych miastach, jednak cena najbardziej zależna jest od zakładu pogrzebowego. W zeszłym roku pochowałam mojego tatę w Warszawie i gdyby nie zakład pogrzebowy ­Elizjum to nie dałabym rady zorganizować pochówku tak sprawnie i w dobrej cenie. Dodatkowo możesz liczyć na pomoc przy wszelkich formalnościach, kwiatach czy oprawie muzycznej.
Jeśli ktoś potrzebuje do nich kontaktu to można znaleźć na stronie: http://www.elizjum-warszawa.pl/
NataliaZdroj

Postprzez sabinaxx » Wt kwi 26, 2016 5:20 pm

W pierwszej kolejności wybiera się zakład pogrzebowy. Można taki bez problemu znaleźć w sieci np. usługi pogrzebowe babice. Chociaż wszystko zależy od twojego miejsca zamieszkania.
sabinaxx

Postprzez Carmenn » Wt kwi 26, 2016 6:33 pm

To wszystko zależy od tego jaką trumnę wybierzesz czy też jaki zakład pogrzebowy będzie to wszystko robił.
Wiem, że oni http://www.memento-mori-warszawa.pl/ mają całodobowy zakład pogrzebowy i wiele osób mówi, ze są bardzo profesjonalni.
Carmenn

Następna strona

Powrót do Nasze troski