Wyszukiwanie zaawansowane »

Pogrzeb - jaki to koszt?

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Pogrzeb - jaki to koszt?

Postprzez tom.m » Śr kwi 10, 2019 3:17 pm

Pogrzeb to potrafi być bardzo duży koszt... sam koszt nagrobka jest wysoki. Miałem to szczęście, że nagrobki warszawa z których korzystałem w tym niezbyt przyjemnym okresie, nie okazały sie zbyt drogie, a sam nagrobek wyglądał dobrze...
tom.m

Postprzez ann78 » Pn kwi 15, 2019 4:59 pm

Pogrzeb wychodzi nagle i nigdy nie jesteśmy do tego przygotowani, dlatego wybór solidnej firmy pogrzebowej jest bardzo istotny, bo to właśnie ona wszystko załatwia za nas w tym trudnym okresie. Co do sprawdzonych firm, to można przeczytać sobie caleum opinie, moim zdaniem to jedna z najbardziej odpowiedzialnych firm pogrzebowych, bardzo pomogli moim znajomym gdy chowali swojego bliskiego.
ann78

Postprzez Julka12 » Pt kwi 26, 2019 10:02 am

Wydaje mi się że równie wcześnie musicie zamówić nagrobek. Jeżeli jesteście z Łodzi to polecam zakład z nagrobkami w łodzi W takim trudnym okresie bardzo ciężko jest podjąć dobrą decyzję, więc warto mieć kogoś, kto mógłby wam w tym wesprzeć. Nie powinniście być wtedy sami.
Julka12

Postprzez Najika » Pn kwi 29, 2019 9:43 pm

Przy pogrzebie i jego cenach wszystko też zależy od tego jaką trumnę czy urnę się wybierze. Oczywiście są te tańsze, ale i te droższe. Pamiętam że my dopłacaliśmy 3 tysiące złotych. Poza tym polecam poczytam opinie Caelum z którymi miałam ostatnio do czynienia.
Najika

Postprzez Maari » N maja 19, 2019 10:57 pm

Jeśli nadejdzie ten smutny czas i będziemy zmuszeni pochować kogoś bliskiego to trzeba znaleźć dom pogrzebowy świadczący takie usługi. Na stronie https://www.elizjum-warszawa.pl/ znajdziecie ofertę takiego zakładu pogrzebowego. Pomogą wam godnie pożegnać bliską osobę i wykonają tę usługę w stosownej cenie. Co do ceny to wszystko zależy od zakresu i wymagań.
Maari

Postprzez blusrenata » Śr cze 12, 2019 10:48 am

Wejdź może sobie na stronę zakładu Mańczak - kamieniarz gdańsk i zerknąć na oferty nagrobków/rozebrania grobu oraz może na ofertę jakiegoś zakładu (np. http://www.minospogrzeby.pl).
Życzę dużo wiary w tym ciężkim czasie.
blusrenata

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski