Wyszukiwanie zaawansowane »

Zakażenie dróg moczowych

Jeśli jest Ci smutno, masz ciężki dzień lub spotkała Cię prawdziwa tragedia- wypłacz się. Tutaj z pewnością otrzymasz wsparcie

Re: Zakażenie dróg moczowych

Postprzez Jolkaa » Śr lis 09, 2016 4:08 pm

Żurawina jest bardzo ważna dla organizmu, szczególnie gdy mamy zakażenie dróg moczowych i problemy z pęcherzem. Nawet tutaj czytałam https://arturtopolski.pl/category/naturalne-leczenie/, że naturalne leczenie jest skuteczne. Nie tylko w czasie chorób pęcherza ale również przy chorobach serca, zatok etc. Warto przeczytać.
Jolkaa

Postprzez malgorzka » Pt sty 19, 2018 3:43 pm

Ja w takich okolicznościach polecam nie zwklekać i jak najwcześniej zamówić sobie test na obecność chlamydii. Kosztuje niewiele, a jest naprawdę wart wykonania. Kupicie go tutaj http://www.euroimmundna.pl/zakazenie-dr ... -plciowych . To także bardzo dobra opcja, ponieważ badanie można zrobić w domu bez konieczności wizyty u lekarza.
malgorzka

Postprzez Megson » Pt sty 19, 2018 11:04 pm

To jest bardzo poważny i bolesny problem, idź do lekarza
Megson

Postprzez vlada » Pn lut 12, 2018 10:39 pm

Myślę, że przy takich przygodach z pęcherzem najlepiej od razu iść do lekarza. Furaginum szybko rozwiązuje ten problem, od razu czujesz ulgę i całość szybko mija. Po co sie męczyć?
vlada

Postprzez minionka785 » Śr maja 23, 2018 11:50 am

To chyba bolesna sprawa?
minionka785

Postprzez tetris » Cz maja 24, 2018 10:35 pm

Bez przesady, z każdą infekcją do lekarza biegać nie trzeba. Zwłaszcza jeśli jest łagodna. Kup sobie w aptece coś na bazie furaginy, możesz sobie sprawdzić furaginum opinie lub coś innego, wszystki działają podobnie. I pij sok z żurawiny. Jak po kilku dniach nie przejdzie, to wtedy do lekarza.
tetris

Postprzez MartaSwitezianka » Pt cze 08, 2018 8:18 pm

Zdecydowanie masz rację w takich przypadkach leki to konieczność, ale też trzeba wiedzieć jak brać takie lekarstwa. Ja jeśli nie wiem z jakim lekiem mam do czynienia to zasięgam zawsze porady w internecie, mam nawet jedną z ulubionych stron, a tutaj macie link do tego typu leku https://baza-lekow.com.pl/urofuraginum-max/ . Myślę, że naprawdę wiele z takich wpisów można się dowiedzieć, a skuteczne leczenie jest też zależne od prawidłowego stosowania
MartaSwitezianka

Postprzez aleksao » N cze 17, 2018 6:55 pm

Zapalenie pęcherza to straszna sprawa, ostatnio się do mnie przyczepiło jak strasznie zmokłam podczas pieszej wycieczki. Na początku zawsze jest to u mnie ból brzucha, który staram się łagodzić termoforem. Piję witaminę C oraz biorę urofuraginum max, zazwyczaj kilka dni i objawy mijają :)
aleksao

Poprzednia strona

Powrót do Nasze troski